Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Facet, podobno przystojny.

włosy na klacie u faceta

Polecane posty

Gość mój ma cudną klatę
owłosioną ale nie taki znowu "busz" :) idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy na głowie dobrze ostrzyżone eeee....na dole i pod pachami zadbane....czyli skrócone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Perw:) a mnie to tito....buzia dla mnie ważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjaajjaxd
mi sie podobaja-jesli nie ma ich duuuuzo-jesli bujne owlosnienie to trzeba cos z tym zrobic ale nie na zero- facet powinien byc przystrzyzony- wloski sa fajne tylko bez buszu-tak samo na głowie jak i wszedzie:P a podstawa to sliczny zapach+higiena:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widziałam jeszcze, poza wybrykami natury, faceta, który miałby za dużo włosów na klacie. Może ktoś wkleić zdjęcie z facetem, który według nich ma za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądam jak śpisz :p Nawet policzyłam ile masz :p Dokładnie 15247 włosów :classic_cool: W sam raz 😴 Myślę, że 16000 byłoby za dużo :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu2000
Perwersja tu masz link :) http://woju96.wrzuta.pl/obraz/7UTlstlzuPM/owlosiony_facet&usg=__W7Kfjfilsr8STdiIVyQc6fkgcfE=&h=375&w=500&sz=23&hl=pl&start=0&zoom=1&tbnid=sTOO0n8iFLZVdM:&tbnh=126&tbnw=168&prev=/images%3Fq%3Dow%25C5%2582osiony%26hl%3Dpl%26safe%3Doff%26biw%3D1280%26bih%3D839%26gbv%3D2%26tbs%3Disch:1&itbs=1&iact=hc&vpx=650&vpy=73&dur=17&hovh=194&hovw=259&tx=163&ty=110&ei=I0i1TNfTKYSQjAf_npW2Aw&oei=K0i1TJvrLIi6jAeU1pi_Aw&esq=1&page=1&ndsp=34&ved=1t:429,r:3,s:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu2000
a tak na temat to ja mam trochę owłosioną klatę i z tego powodu nie mam najmniejszych kompleksów ....hmmm jeśli nie miałbym tam nic, wtedy chyba bym miał, bo to takie niemęskie i świadczy raczej o niskim poziomie męskich hormonów (testosteronu), który odpowiada za nasz popęd i seksualność. Zresztą mojej kochanej kobiecie odpowiada mój zarost i sama zresztą mówi, że nie wyobraża sobie abym się ogolił na dzieciaczka :) tak więc nie za bardzo rozumiem skąd się ten ostatnio promowany trend na wydepilowanych lalusiów wziął ... jeszcze nie tak dawno facet z wygolonymi pachami i klatą naraziłby się w najlepszym wypadku na śmiech, a bardziej prawdopodobnie na obelgi typu "pedał", "ciota", "cwel" itp., a teraz małolaty całkowicie uległy wpływom mediów a media jak to media pełne pedałów i zniewieściałych narcyzów promują, to co im samym nie jest obce ... jak tak dalej pójdzie, to zdrowy heteroseksualny facet będzie jak dinozaur wśród pedałów i innych homosiów będących w legalnych związkach małżeńskich ...tfu aż mnie na wymioty bierze ... do tego wychowujących dzieci świat schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akademia i ja
zdecydowanie wole jesli facet jest gladki ale nie wyobrazam sobie zeby bardzo owlosiony facet sie golil. przeciez to odrasta i musi strasznie kluc:O ale jako ze spotykalam na swojej drodze blondynow to albo nie mieli prawie w ogole wloskow na klacie albo tylko troche i to jasnych-i to bylo fajne:) teraz mam bruneta ktory ma czarne wlosy na klacie, nie busz ale cos takiego jak na tym zdjeciu: http://images39.fotosik.pl/174/318a84d6f4138646med.jpg nie przeszkadza mi to choc powiem szczerze ze atrakcyjne to nie jest, blada skora i ciemne kepki wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie owłosiona klata..
mmmmmmmmmmmrrrrrrrrmmmmmmm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
ja pierdole facet z ogolona klata? co to kurwa za metrosexualny bełkot? cytujac seksmisje: NO NIE ROBCIE Z NAS PEDERASTÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia niunia
ostry_meksykanin trafiłeś w samo sedno :) jeszcze trochę i prawdziwych facetów będziemy oglądać w zoo, bo zawładną naszą ukochaną ziemią pedały i inne plugastwo szerzące się jak robactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owlosiona. nie tak, że jest 5 wlosow na krzyż tylko fajnie zarosnięta. oczywiscie nie lubimy też swetra na zimię u faceta. gęstę włosie jest bardzo sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A facet z linku to właśnie wybryk natury, który już kiedyś widziałam. :) Nie widziałam jeszcze faceta na żywo, który miałby za dużo włosów na klacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu2000
wybryk natury albo fotomontaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
@lalunia niunia, popieram! PRECZ z metroseksualnym scierwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"NIE dla męskiej depilacji w każdym miejscu ciała. " Popieram!!! Dobra, na twarzy możeci się golić :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry_meksykanin
@vera, daj buzi zarosnietemu meksykaninowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×