Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Robimy śluby

Polecane posty

Nam się podobają. :) Poza tym szukaliśmy firmy, która robi indywidualne projekty a ta się w nich specjalizuje. :) Jednak chcemy poznać opinie innych osób, a może ktoś miał z nimi styczność i wie jak przebiega współpraca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile mniej wiecej kosztuje taki projekt ? Pomysł niezły, a wykonanie bajka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Info ze strony 2. INDYWIDUALNY PROJEKT ZAPROSZENIA - koszt projektu: 400 PLN - za tę kwote zamawiający otrzymuje 3 różne projekty wraz z wyceną (prototypy zaproszeń wysyłamy pocztą lub spotykamy się osobiście z Klientem) - jeśli jedno z zaproszeń zostanie wybrane do realizacji - 100 PLN z kosztów projektu odlicza się od kosztów zaproszeń (przy zamówieniu ni emniej niż 40 sztuk zaproszeń) - jeśli żaden projekt nie zostanie przekazany do realizacji - nie zwracamy kosztów projektu - istnieje możliwość korekty wybranego zaproszenia (drobne poprawki graficzne, kolorystyka) - czas realizacji: 2 tygodnie na projekt, następnie około 2 tygodnie na wykonanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firma chyba ogolnie bardzo malo znana, wiec nie spodziewaj sie za duzo opinii na ich temat. Ja ostatnio natrafilam na strone "scrapujacyh Polek" i prawdobodobnie u ktores z nich zamowie zaproszenia, bo robia naprawde cudowne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wolę czekoladę, rzeczywiście bardzo ładne rzeczy robią. :) Robiłam dzisiaj do Robimy Śluby i powiedzieli, że podejmą się zrobienia naszej poligrafii. :) Do końca października mają przyjechać do Krakowa się z nami spotkać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×