Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość warsztatyfoto99

Poszukiwana wesoła, radosna i otwarta para do warsztatów fotograficznych- Kraków

Polecane posty

Gość warsztatyfoto99

Witam posuzkuję pary młodej, najlepiej po ślubie, która będzie materiałem szkoleniowym na indywidualnym kursie fotograficznym w któryś z jesiennych weekendów! kontakt TYLKO email warsztatyfoto99@gmail.com zapraszam ! ps.mile widziane wspólne zdjęcia ! Wybierzemy niestety tylko jedną parę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten od kamery
A po warsztatach u kilku fotografów na ich stronach wszyscy zobaczą tą sama młodą parę. Twórca będzie też wmawiał że jest ich autorem i wszystkie pomysły należą do niego. Przy spadającej ilości ślubów największą głupotą jest organizowanie warsztatów fotograficznych wprowadzających nowych fotografów na rynek usług foto ślubnych. To kopanie dołków pod samym sobą. Organizujacy takie szkolenia fotograf owszem zarobi na kilku przyszłych fotografach ale jest to zarobek jednorazowy. Ludzie z branży foto powinni w dzisiejszych czasach tępić takich ludzi co chcą zarobić kasę dla siebie niszcząc przy tym wspólny rynek usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
Zgadzam się z przedmówcą, to nie tylko jakaś plaga, ale i dla mnie powód do szczerego śmiechu, jak ostatnio usłyszałem jaki czarodziej wziął się za robienie warsztatów to o mało nie zwariowałem z radości, co prawda były to "warsztaty" tylko w wiejskiej remizie, a nie w Warszawie czy Krakowie, ale naiwnych i nie nie braknie nigdy na takie show ;D Pojeździł trochę po warsztatach, których był i jest wielkim fanem, pozbierał dyplomy wysłuchania ich i zaświadczenia ukończenia, które będzie pokazywał parom młodym i sru, postanowił nauczać hahahah ;D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szageszfer
Aha zgadzam się po części tylko, bo wytępią się ci, którzy muszą w takich przedstawieniach uczestniczyć ;P I bardzo dobrze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka stawka za pozowanie
jaka stawka za pozowanie?. Jestemmy wstepnie zainteresowani 500 zl /h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdef30
Jak się nie ma zleceń to trzeba się ratować organizując warsztaty i kosić kasę na naiwnych. Wpuszczanie nowych na rynek to kretynizm. Po takim kursie nowy robi stronę umieszcza zdjęcia z warsztatów w portfolio daje cenę za wszystko 600 zł i już zaistniał. Ciekawe czemu videowcy nie robią takich warsztatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto link
do osoby ktora oferuje warsztaty http://warsztatyfoto.com/ nie dziwie sie ze głowny nacisk kladziecie na obróbkę te zdjecia sa na żenujaco niskim poziomie i wy chcecie ludzi uczyc? hahahaha smiechu warte :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztatyfoto
Najpeirw sprawdź informacje czy to faktycznie my się reklamujemy. Wysuwasz błędne wnioski. Najpierw sprawdź informację, a jak już będziesz w 100% pewna/pewny że to MY to wtedy się wypowiadaj, nie obrażając innych...a zwłaszcza właścicela http://warsztatyfoto.com/ Chciałbyś, żeby ktoś Twoje fotografie obsmarowywał ?? Niektórzy z Was są żałośni...jakbyscie mieli od groma pracy to zamiast pluć jadem tutaj, obrabalibyście zdjęcia i mieli spotkania z Parami ! Tacy z Was super fotografowie, któzy mają tyle czasu żeby na forum siedzieć i wylewać żółć ?? Wątek jest skierowany tylko do PAR MŁODYCH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego tylko
kontakt mail? wstydzisz się podać telefon,linka do swoich prac? większosc ludzi oferujacych warsztaty nie ma z tym problemu cZEKAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może nie ma ochoty na
upublicznianie swoich danych na tym forum, gdzie od żółci aż krew zalewa. Żadnego fotografa z sieci bym nie wzięła, ŻADNEGO!! Bo wystarczy mi tutaj kilku takich, którzy skutecznie odstraszają swoim zachowaniem i "kulturą wyższą". I nawet jeśli macie dobre prace to co z tego, jak słoma Wam z butów wychodzi?? Prawda jest taka,że fotograf, który ma dużo zleceń, zajmuje się swoją robotą i nawet jeśli ma czas to mu jest go szkoda na włażenie na babskie forum i psucie opinni o innych fotografach, bo nie musi biegać za klientami tylko klienci biegaja za nim. I nie, ja nie jestem z branży, nawet się nią nie interesuję. Śmiać mi się chce, gdy nawołujecie, że wprowadzanie nowych do branży to kopanie dołków. Jest wolny rynek i istnieje coś takiego jak konkurencja. A niektórym z Was się wydaje, że macie monopol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warsztatyfoto
Poza tym jak ktoś jest dobry to nie musi się martwic na brak zleceń, dobry fotograf szanujący klientów zawsze będzie miał pracę :) Nie podam swoich oficjalnych namiarów...po co ktoś ma mi psuć opinie ?? W ogłoszeniu napisano że szkolenie jest indywidualne, czyli ja i człowiek który będzie szkolony. Więc wielkiej konkurencji nikomu nie robię...poza tym ten człowiek ma pracować u mnie, nie chcę by moi klienci byli królikami doświadczalnymi...zatem oferuję sesje zupełnie za darmo w ramach doszkolenia kursanta. Nie tutaj to gdzie indziej znajdą się fajne pary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes nie tylko
smieszny ale i żalosny na kilkometr smierdzi amatorszczyzną EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×