Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nat09

lipton ice tea

Polecane posty

Gość nat09

1. Pobudzona do granic inspiracji - dzięki Lipton Ice Tea 2. Łowię szczęście! W każdym łyku Lipton Ice Tea! 3. Malinowa Ice Tea Pobudka! Inspiracja nie będzie wiecznie czekać :) 4. Poczułam do Ciebie Malinę Twoja Lipton Ice Tea. 5. Działasz na mnie jak Malina... w Lipton Ice Tea 6. Odkręcam zimną Lipton Ice Tea i to mnie kręci! 7. Odkręcam Ice Tea, zaglądam, a tam Malina! 8. Czy Lipton Ice Tea jest dobra? Po prostu lód-Malina! 9. Pycha to Lipton Ice Tea, ale pachnie Maliną! ;-) 10. Wstaję, a tu piątek! Od razu wraca mi Lipton Ice Tea do życia! ;-) 11. Wypiwszy Ice Tea Malina i złapawszy pozytywna fazę :) 12. Pije Malinową Ice Tea i czekam na pozytywny zjazd do pubu! 13. Ciałem w pracy, głową w Malinowej Ice Tea ;) 14. Po Ice Tea Malinie odbieram tylko pozytywne impulsy! 15. Łyczek Lipton Malina i jedną nogą już mam weekend! 16. Dzięki Lipton Ice Tea dla nudy jestem dziś stracona :) 17. Jest poniedziałek, więc bujam w Malinowej Ice Tea 18. Jeden Lipton łyk Ice Tea i jestem po Malinowej stronie mocy! 19. Poderwij ją! Poderwij do ust Malinową Ice Tea! 20. Zalotnie oczy mrużę Pijąc Malinową Ice Tea! :) 21. Ona była stała, tylko Lipton Ice Tea w rękach zmieniała! 22. Wpadam wieczorem do Lipton Ice Tea. Malina ;-) 23. Nie piłam dziś słodkiej Ice Tea Malina i gorzko żałuję! 24. Mam tak samo jak Ty Lipton Ice Tea i Malinę w nim! ;) 25. Dla Lipton Ice Tea porzucam nudę! Malina 26. Pojawia się i od znika? Pyszna Lipton Ice Tea. 27. Znam miejsce, gdzie Lipton Ice Tea spotyka się z Maliną! 28. Lipton Ice Tea w dłoń! Czas radośnie zacząć weekend! 29. Malinowa rozkosz malinowym pozytywem pisana! 30. Lipton Ice Tea a dzień wygląda malinowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek89k
. Ona była stała, tylko Lipton Ice Tea w rękach zmieniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstyska1989
Lipton Ice Tea w dłoń! Czas radośnie zacząć weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k4sik15
Pycha to Lipton Ice Tea, ale pachnie Maliną! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a twoje w kuwecie pelnej gowie
jestes niezdrowo pirdolnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_1206
Niech to trwa: obok Ty, a w ustach Lipton Ice Tea :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstyska1989
Mój przepis na „się niemartwienie? Beztroski łyk Malinowej Lipton Ice Tea!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusstyska1989
Pije sobie Ice Tea Malinową I niech to trwa, niech to trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Kup torebkę na www.etorebka.pl Z tym kodem- bb63f830 otrzymasz ją taniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bo niewiem
ło matko co za żenuła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×