Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuję pomocy:)

jedzenie dla psa

Polecane posty

Gość no ale psu bedzie smakowala
codziennie podawana wolowina, nie musisz az tak bardzo swirowac ;) Ryz, makaron, kasza, kurczak, wolowina (wieprzowina raczej nie). Ser, jajka, nawet chleb z maslem. Jakies warzywa mu staraj sie przemycac z tym miesem raczej. Jak sie przyzwyczai potem bedzie lubil ;) Moj lubi nawet pomidory i cebule ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varmiann
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji warto iść z psem do specjalisty, który po konsultacji i zbadaniu psa wybierze optymalny program dla zwierzaka. Dość dobrze takimi rzeczami zajmują się w tej warszawskiej Psychodni na Heroldów. Bez obaw można im powierzyć swojego pupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varmiann
Wydaje mi się, że w takiej sytuacji warto iść z psem do specjalisty, który po konsultacji i zbadaniu psa wybierze optymalny program dla zwierzaka. Dość dobrze takimi rzeczami zajmują się w tej warszawskiej Psychodni na Heroldów. Bez obaw można im powierzyć swojego pupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexxer
Ja mogę polecić Ci stanowczo : www.4lapy.pl sam tam zamawiam i wiem, że dobra jakoś jak i cena tego produktu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania_maja
Podroby w stylu serca i wątroby są najlepsze - zawsze je podaję swoim bestiom. Natomiast z karmy aby zbilansować ich dietę podaję im CANAGAN, który zawiera same warzywa, mięso i zioła. Skład niby dziwny ale moim psom bardzo podchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parwel
kupuję Canagan, bo jest bez zboża, a to najgorszy zapychacz dla karm... samo mięso i składniki odżywcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzno
daj mu też czasem suchą karmę, to przecież w końcu tylko pies :P czasem warto odpuścić i więcej czasu przeznaczyć dla siebie i rodziny :) ja kupuję osobiście na http://netfutter.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×