Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość renkaaaa81

likwidacja oponki na brzuchu- tylko sprawdzone prady

Polecane posty

Gość gość
ja mam pozytywną opinie o suplementach czy tabletkach na odchudzanie ale nie wszystkich. Widaomo że na rynku są środki które mogą niszczyć opinie na ten temat ponieważ nie działają tak jak powinny albo są szkodliwe. Ja podeszłam do tematu w ten sposób że przed zakupem dokładnie sprawdziłam opinie, skład, recenzje o tabletkach SLIMCEA. Dopiero zamówiłam i nie obawiałam się o brak efektu bo wiedziałam że zadziała. Schudłam 9kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oxix
Do SPAMERÓW Slimcea: dlaczego oszukujecie ludzi? dlaczego sami piszecie sobie posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w około 4 miesiące pozbyłam się pociążowych pozostałości. Robiłam bardzo różnorodne ćwiczenia, są takie zestawy tylko na brzuch, np. belly fat destroyer. W książce Natalii Gackiej, z którą ćwiczę aktualnie jest trening ogólny plus codziennie seria na brzuch. Zwykłe brzuszki to raczej za mało, bo są różne typy mięśnie,a nie wszystkie się aktywują przy brzuszkach. Poza tym jedno ćwiczenie na dłuższą metę jest nudne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego należy zrzucić nadprogramowe kilogramy z brzucha? Otóż otyłość typu jabłko (a także inne typy otyłości) sprzyja rozwojowi wielu chorób: miażdżycy, chorobie niedokrwiennej serca, nadciśnieniu tętniczemu, cukrzycy itp. Zamiast leczyć, korzystniej (m.in. finansowo) będzie zapobiec otyłości. Niezbędna będzie motywacja. Poszukaj jej u dietetyka oraz na zajęciach fitness. Bez wysiłku fizycznego nawet najlepsza dieta nie pomoże. Nie lubisz się pocić na siłowni? Pomyśl nad codziennymi zajęciami, które pomogą spalić tłuszcz. Umyj okna, zrób zakupy i wróć z nimi do domu pieszo. Wybierz się na basen lub do dyskoteki potańczyć. Zwiększenie częstotliwości stosunków z partnerem to również skuteczny sposób na spalania kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak naprawde uważam ze to moze być najlepszy sposób na to aby wreszcie schudnąc i naprawde wygladac dobrze http://getslimclub.com/pakiety/ Kto sie dołacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuniaska
ja!!! jak moge sie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitaia
Moja babcia zawsze mi mówi, że jak idę to, żebym wciągała brzuch na 2 minuty, potem chwila przerwy i znowu wciągnąć :) Mówi, że tak się pozbyła brzuszka po ciąży, i że tłuszcz nie lubi ucisku, nie wiem, nie miałam okazji spróbować :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaopatrz się koniecznie w błonnik. nie będziesz miała takiego wydętego brzucha, sam błonnik Ci odejmie trochę objętości...polecam błonnik Gala. tzn. ja ten stosuję i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę Ci polecić żebyś jadła dużo warzyw, przede wszystkim zielonych. Co najmniej kilka liści sałaty dziennie i do tego jakiś ogórek. Tak naprawdę chodzi o to, żeby organizm spalał tłuszcz, a nie go magazynował. To czy organizm spala komórki tłuszczowe czy je magazynuje zależy od prawidłowego poziomu hormonów w ciele. Niestety 97 % osób ma zaburzony poziom hormonów i zamiast chudnąć tyje, nawet jak stara się zdrowo odżywiać. Też tak miałam. Dopiero jak pozbędziesz się hormonów odpowiedzialnych za magazynowanie komórek tłuszczowych i zaczniesz wytwarzać hormony odpowiedzialne za spalanie tłuszczu to kilogramy zaczną znikać. To wszystko się robi przez odpowiednią dietę i właśnie w niej podstawą są zielone warzywa, dlatego jedź ich dużo, właściwie tyle ile się da, nie ma limitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela1234
ja akurat zdecydowałam się na zabieg bo już się słabo prezentowałam a sama dieta nie pomogła, koleżanka skierowała mnie pod ten adres: karolinamartin.pl no i postawiłam na metodę Cellar AWT, to jest urządzenie, które pomaga pozbyć się tkanki tłuszczowej przy użyciu fali akustycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego typu zabiegiem nie ma żartów i jeśli już to na pewno szukałabym w 100% profesjonalnego i pewnego miejsca w którym będę mogła go wykonać. Dlatego długo szukalam, dużo czytałam i na pewno jeśli będę się decydować na ten zabieg, a na pewno będę to dokładnie tutaj http://www.aestheticmed.com.pl/pl/chirurgia-plastyczna/zabiegi/sylwetka/odsysanie-tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonaszka
Dobry na to jest zabieg, jaki miałam , falą akustyczną Cellar AWT u Karoliny Martin, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikuła1
Ja byłam w Sosnowcu na zabiegu urządzeniem Cellar AWT genialnie wpływa na rozbicie tkanki tłuszczowej. Na oponkę z pewnością pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomynka
Jeśli chodzi o Akademię KOsmetologii Karoliny Martin to podejrzewam, że każdy zabieg (nie robiłam wszystkich) będzie tam wykonany jak należy, ja mam dwa za sobą. Generalnie świetne miejsce, warto tam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miNka1111
No ja tez wszystkich nie robiłam ale ten urządzeniem cellar awt tak i przyznaję, że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dunka88
Sprawdzona jest fala akustyczna i Cellar AWT. Warto zadbać aby było to właśnie to urządzenie, obecnie jest najlepsze na rynku i ma najlepsze efekty. Rozbija tkankę tłuszczową, pozbywa się cellulitu. Naprawdę warto. Robią coś takiego w Sosnowcu u karolinamartin.pl świetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musicie słuchać lekarza a nie koleżanke na forum. jeśli nie jesteś pewna czy możesz mu zaufać, możesz się skonsultować z innym lekarzem. Czasami warto sprawdzić w innych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na oponki najlepsze są ćwiczenia kardio. To one odpowiadają za spalanie kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśśka
Czasami warto postawić na sprawdzony zabieg choćby ten urządzeniem cellar awt u Karoliny Martin w Sosnowcu. Ja gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaiii
Ja również bym poleciła Cellar AWT. Naprawdę skuteczne urządzenie. Fala akustyczna świetnie działa również na jędrność skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopie bylas i goowno robilas. Zalosny spam, jesli musicie to tak reklamowac tzn ze to kupa a nie zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał1143
To ja dorzucę coś od siebie. Mam kolegę który jest trenerem personalnym w Saturn fitness i pokazał mi fajne ćwiczenie na oponkę: Trener stoi za plecami ćwiczącej osoby i odbiera piłkę od trenującego i podaje mu z drugiej strony. ważne żeby najpierw wzmocnić mięśnie pleców. Z czasem oczywiście można przechodzić do coraz cięższych piłek ale na początek nawet piłka do kosza będzie dużym obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula1115
jest moja droga szybki zestaw ćwiczeń na spalanie oponki, nie wiem jak je opisać ale spróbuję. 1. brzuszki podstawowe 25 powtórzeń, 2. Brzuszki skośne - nogę zakładasz na nogę i łokiem zliżasz do kolana, jak sama nazwa wskazuje prawą ręką do lewego kolana - 25 powtórzeń na każdą stronę, 3. Brzuszki z nogą - unosisz biodra, jedna noga zgieta podpiera, druga prosta w górę i w dół 25 powtórzeń na każdą stronę, 4. Siadasz na pupie jak litera V, prostujesz nogi i odchylasz się do tyłu 25 powtórzeń, 5. leżysz na płasko, ręce pod pupę i unosisz nogi do kąta prostego również 25 powtórzeń, 6. deska ile dasz radę! To są typowe ćwiczenia na dolne partie brzucha, pamiętaj, że nie musisz robić 25 jeżeli nie dajesz rady. Na koniec powinnaś - może to zabrzmi głupio - położyć się na plecach, złączyć ze sobą pięty i rozchylić kolana najbardziej jak możesz i spróbować pomiędzy nimi wyciągnąć wyprostowane ręce i takie skłony pogłębiać :) to taka kropka nad i. Ale wiadomo, że do ćwiczeń musisz dołożyć też dietę, ja na początku jeszcze przed ćwiczeniami brałam iqacai, bo nie byłam w stanie się nachylić, a deska na ugiętych rekach była niemożliwa, boo dotykałam brzuchem ziemi, teraz już robię bez wspomagania, ale bez niego tez by sie nie obeszło. Pij dużo wody i mierz się! koniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczęłam ćwiczyć trzy tygodnie temu i jeszcze nie widzę żadnych efektów ale jestem zachwycona ciuchami z rough radical. Świetnie mi się w nich ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mass Extreme polecił mi kumpel z siłki. Nie byłem przekonany, ponieważ w przeszłości rozczarowałem się stosowaniem kilku popularnych produktów, ale gdy pogadałem z bardziej przypakowanymi chłopakami, uznałem, że to ma sens. Gdy się tyle ćwiczy, trzeba mieć produkt, który będzie wspomagał budowanie masy mięśniowej, dlatego też zdecydowałem się na Mass Extreme. I był to strzał w dziesiątkę! Już po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania produktu zauważyłem znaczny przyrost masy mięśniowej. Zdecydowanie polecam. Zdjęcie na stronie http://nplink.net/AZTE4gUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznym preparatem na budowę masy mięśniowej jest naturalny i bezpieczny suplement diety o nazwie Mass Extreme. Błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu , umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń, a więc stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni.Więcej info i możliwość zakupu w tym linku http://nplink.net/2k1jFfIb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam spory problem z nadwagą ale pomogły mi tabletki Foreverslim.Nie chciało mi się wierzyć żę te tabletki będą aż tak skuteczne a jednak. Trzy miesiące i było po nadwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Racja. Jak masz niewielki problem to liposukcja załatwi sprawę. Jak to większa otyłość, jak było u mnie to trzeba trochę zrzucić. Robiłam odsysanie u Pabiańczyka w klinice w Krakowie i musiałam się wziąć za siebie bo to był warunek, ale to mnie zmobilizowało. Liposukcja była jedynie zapalnikiem i dopełnieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×