Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whhhhhg

co uważacie na temat pieluszek wielorazowych???

Polecane posty

Gość whhhhhg

właśnie Reni Jusis mówiła o nich w ddtvn i kurczę chyba się do nich przekonam? a Wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnuuuuuula
papranie się w gównie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśśśka
Też się nad nimi mocno zastanawiałam, ale: - weź pod uwagę częstość zmiany pieluch, namaczania, prania, płukania - o oszczędności nie ma mowy - przesiąkają, więc uprać trzeba tez pościel, co chwila zmiana ubranek - po co tracić czas na szorowanie pieluch kiedy możesz pobyć z dzieckiem? Nie wiem jakie argumenty Reni wyciągnęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni sreni tralala
ona nie pierze tylko ma od tego sprzataczki ,praczki i nianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same plusy jeden minus
dla dziecięcia same plusy zdrowotne gdy używa się pieluszek tetrowych (teraz już wiadomo że przegrzewanie w pampersach chłopców może prowadzić do ich bezpłodności) ale dla mamusi są minusy bo trzeba pieluszki prać i nieraz prasować a na dodatek jeszcze trzeba prać wielkie ilości majtek czy spodni bo też się moczą wygodne są jednorazowe pampersy ale też dużo kosztują i zwykle wygoda rodziców jest decydująca ...wybierają pampersy i jeszcze jedno ...dziecko hodowane w pampersach długo nie może nauczyć się korzystania z nocnika i nawet trzylatek jeszcze musi nosić pampersy...więc jest problem z pójściem do przedszkola...bo w przedszkolu wymagają aby dziecko już umiało korzystać z nocnika dziecko hodowane w pieluszkach wielorazowych - tetrowych, umiejętność korzystania z nocnika opanowuje między 1 a 2 rokiem życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodze się z tym że dziecko hodowane w pampersach uczy się później sygnalizować swoje potrzeby i robić na kibel. Tak naprawdę wiele zależy od matki a raczej od jej silnej woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam widziałam
uważam, ze są super do mycia okien i nie tylko (używałam ich kiedyś przy dziecku i zostały mi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam widziałam
córka bardzo szybko zaczęła sikać do nocnika, sadzałam ją na nocnik bardzo wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam widziałam
aa, ja myślałam, ze mówicie o starej dobrej tetrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammmmmma
Do same plusy ... co ty pierd***? chyba Ty bylas leniwa albo Twoje dziecko tepe ze nauczylo sie korzystac z nocnika ok 3 roku zycia. znam 3 dzieci ok 2,5 roku i juz dawno sraja do nocniczka- same wolaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziecko pampersowe będziesz wysadać na nocnik to tak samo szybko nauczy się sygnalizować potrzeby jak dziecko w wielorazówce! Mój jest "pampersowy" a z nocnikiem się zaprzyjaźnia od 7 miesiaca życia i nieźle nam idzie ;) Co do gwiazd hmmmm gdybym miała nianię na pełen etat, kogoś do prasowania, suszarkę bębnową (jeszcze się nie dorobiłam a szkoda :( ) to mogła bym się zastanawiać nad wielrazówkami, my nie mamy nawet babci do pomocy więc doba czasem bywa za krótka przy jednorazówkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×