Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość To Tylko Ja :)

FOTOMONTAŻ I OBRÓBKA TWOICH ZDJĘĆ ŚLUBNYCH

Polecane posty

Gość To Tylko Ja :)
MARTA-ZYLA@O2.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezsensuu
przecież to jest straszne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie tamtych czasów
Po co montaż i obróbka zdjęć? To już nie wystarczy aby fotograf profesjonalny zrobił zdjęcia w RAW i je wywołał? Gdzie są ci profesjonaliści co robili piękne naturalne zdjęcia na kliszy na których młoda para wyglądała naturalnie. Teraz fotografia ślubna jest w postaci kiczu i zdjęć odrywających wzrok od młodej pary. Gdzie są zdjęcia z ładnymi naturalnymi kolorami? To po prostu jest straszne. Tworzone są bezsensowne rankingi fotografów i ich zdjęć a tak naprawdę ci dmuchani profesjonaliści nie potrafią pokazać w sposób naturalny młodej pary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna345
a wg mnie te zdjęcia są sliczne , i wydaje mi sie ze zdjęcia spodobaja sie rowniez wielu osobom , przeciez do tej pory fotografowie robią takie sesje w studiach z takimi tłami , jezeli to nadal istnieje to znaczy ze jeszcze sa na to chetni , wystarczy zobaczyc na allegro jakie fotomontaże najchetniej są kupywane - własnie takie ! teraz jest moda na plenery , na nowoczesne zdjecia ale pamietajcie ze kazdy jest innny i kazdemu sie cos innego podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspomnienie tamtych czasów
Nowoczesność to moda a moda ma to do siebie że po jakimś czasie mija i co wtedy. Oglądam zdjęcia sprzed 50 lat i są piękne bo wtedy liczył się człowiek a nie udziwnienia i moda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wy sie z tymi rawami
tak uparliscie nie potarficie juz poprawnie ustawic balansu bieli dla obrazka jpg? albo raczej pracujecie na jakisz zlomastych sprzetach ktore sobie nie radzą w żadnych warunkach :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm mmmmmmmmm mmmmmmmmm
ale kicz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmhm
To wygląda bardzo nienaturalnie, "pierwowzory" na łonie natury są dużo lepsze. A te zamki, kolumienki i balkoniki wygladają fatalnie, jak na odpuście. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbawiony fotograf
Masz rację Canon Eos 1d MKIII i MKIV, 1Ds MKII oraz NIKON D3 to złomy bo one są dedykowane do pracy w środowisku RAW. Człowieku jeśli chcesz coś mądrego napisać to poczytaj trochę książek i innej literatury i dopiero pisz. Przeczytaj najpierw co to jest RAW bo jestem na 100% pewien że nie wiesz na czym ten zapis polega. Kurcze pewnie jakiś profesjonalista ze sprzętem z ostatniej półki MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham swego męża
nie wiem co sie tak czepiacie , ja miałam sesje slubna 8 lat temu , teraz patrze na zdjęcia i wogole mi sie nie podobaja dlatego nawet sei zastanawiam czy ich w ten sposob nie odnowic troszke , napewno beda duzo ładniejsze od tych co mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty ostatnio pisałaś na forum, że dopiero się uczysz jeżeli dobrze pamiętam. Uczyłaś się robić makijaż na jakiejś modelce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś czuje się Piękną albo Bestią to bez takich zdjęc ani rusz;-) My mieliśmy normalny reportaż, a później sesję na starówce. Zdjęcia są naturalne, piękne. I obyło się bez "superzielonej" łąki, "lazurowego" nieba i walizek na torach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kafferiny
kafferina jak to bez walizek na torach, bez tego nie ma profesjonalnych zdjęć ślubnych. Ale przynajmniej peron, most Świętokrzyski, tramwaj lub rozwalającą się hale fabryczną masz? Jeśli tego nie masz to robił ci zdjęcia totalny amator. No i chyba masz pozmieniane kolory i ostrość że aż bolą oczy od patrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie co wy muwicie
zdjecia sa super , chetnie dam ci jedno tak zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozbawiony fotograf
ja sobie wlasnie poczytalem na optyczne o specyfikacji tych puszek i jak juz sobie na taką uzbieram to będę naswietlał tylko rawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rozbawionego fotografa
Aby naświetlać RAWyy trzeba do tego mieć wiedzę. No cóż jeśli się nie ma czasu na na wołanie RAWów to można dorobić teorię do naświetlania profesjonalnego w JPG czyli skompresowanego formatu bazującego na opracowanych programach kompresji edycji. Czyli jak najmniej własnej inwencji aparat ustawiamy w program i jedziemy profesjonalne zdjęcia. Odpowiednikiem naswietlania zdjęć w formacie RAW są negatywy lub nawet diapozytywy ale większość dzisiejszych fotografów nie wie co to jest. Hihihi balans bieli w zdjęciach przy zachodzącym słońcu lub w zdjęciach pod światło. Ubawiłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art-baby
super, umiałabys zrobic mnie z mezem na tle jakiejs ładnej plazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też korzystałam z usług firmy, która zajmuje się profesjonalnym retuszem zdjęć. Polecam wam zapoznać się z ofertą http://www.openskware.com.pl/ Oni wyretuszowali moje zdjęcia ślubne, które nie były zbyt udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×