Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Asia101

Jakie macie karnisze w mieszkaniach???

Polecane posty

Gość inesines666
Hej. Niedawno kupiłam mieszkanie na osiedlu europejskim w krakowie i teraz będę zabierać się za urządzanie mojego gniazdka. Też zastanawiam się nad kwestią karniszy. W zasadzie nie wiem, czy w ogole będę je robić. Może same rolety i żaluzje by wystarczyły? Jak to ejst u Was? Nie znam się na modzie, czy wie ktoś może co teraz się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berserkerrr
A ja mam takie u siebie w domku http://megastore.pl/49304,Mardom-Karnisz-Ferrara-pojedynczy-19mm-metal-brylant-efekt-stali-nierdzewnej-160.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnisz były w PRLu
Nikt normalny nie szpeci okien firanami i zasłonami w tych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje oszczędzanie to głównie
więc cóż proponujesz nowoczesna osobo :)? Zamiast PRL-owskich karniszy firan i zasłon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawełMalczyk
Skoro decydujesz się na rolety karnisze możesz zamontować później - w każdej chwili. Zobacz jak okno będzie prezentowało się z samą roletą. Jeśli uznasz, że czegoś brakuje dobierzesz po prostu odpowiedni karnisz. Pozdrawiam, Paweł Malczyk KarniszeSklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pojedynczy i zaluzje cienkie, fajne są drewniane ale strasznie ciezkie. ja wole jak jest delikatna firanka przytulniej jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfarella
mam podwójne, sosnowe ale teraz kupiłabym metalowe mam na nich rolety rzymskie na szelkach z woalu i zasłony po bokach (nie zasłaniam ich bo mam rolety na ramach okiennych) marzą mi się rolety rzymskie montowane bezpośrednio do ściany (bez karnisza) ale na razie z przyczyn ekonomicznych to zostanie w sferze marzeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraJ
My z mężem kupowaliśmy do mieszkania nowe karnisze i zainwestowaliśmy właśnie w metalowe pojedyncze i podwójne. Zamawialiśmy przez Internet w sklepie http://firany.pl Kiedyś jak zamawiałam firankę z tego sklepu to zauważyłam, że można również kupić karnisze, więc zamówiliśmy. Najtaniej i najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja potrzebuje: eleganckie, białe karnisze sufitowe, które będą w stanie udźwignąć kilogramy zasłon. A zasłony mają ogrzewać nas zimą. Ot tak zwyczajność. Nie rozumiem kogoś kto mówi, że to nie nowoczesne... Chce mieć ciepło zimą, a nie mam ochoty płacić kosmicznych rachunków, nawet pomimo tego, że okna są super szczelne, to ciepło zawsze utrzyma się dłużej jak będzie zasłona. Wszystko jest kwestią dobrania wysokiej jakości produktów...tylko gdzie je znaleść? Mamy gigantyczne okna (2,60 wysokość, a 2,70 szerokość na jednej ścianie; druga jest dwukrotnie dłuższa) i brak możliwości na doczepienia karniszy na ścianę. Hmm...ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna23445g
Szukajac własciwego i oryginalnego karnisza zobaczyłam wiele ofert zobaczyłem wiele produktów. Dla wymagających polecam www.kreocen.pl/kategoria/Wyposazenie-sklep-karniszenet-1538_27_290_440.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja postanowiłam zrobić coś eleganckiego przy okazji kapitalnego remontu - http://www.bramex.pl/pl/galeria/pozostae - takie karnisze kute są bardzo eleganckie, dobrze wykonane i mają dużo lepsze mocowanie niż takie kupowane w markecie. Można powiesić nawet cięższe zasłony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co ja znalazłam swoje karnisze na tym sklepie meblowym online http://www.meble24.sklep.pl Może ci się przyda jako inspiracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DK HOME
Witam, jeżeli poszukujecie Państwo artykułów dekoracji okien zapraszamy do sklepu internetowego www.dkhome.pl . Znajdziecie tam Państwo Karnisze, Rolety, Firany, Zasłony w najlepszych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zdecydowanie najlepsze są karnisze metalowe, które są mocowane do sufitu. Mój mąż sam mi takie zrobił z takiej stali - http://www.primostal.pl/. Karnisze super wyglądają, nie opuszczają się, dobrej klasy stal sprawia, że świetnie się je maluje. Karnisze zdecydowanie lepsze niż drewniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniatyrek
Polecam sklep internetowy z najtańszymi karniszami w Polsce www.taniekarnisze.pl Kupowałam tam karnisze do całego domu i nigdzie nie znalazłam taniej. Karnisze w bardzo dobrej jakości, przesyłka była gratis. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek_26_
Ja mam karnisze metalowe rzymskie chromowane, kupiłam je bezpośrednio od producenta w dobrej cenie. Oczywiście zapomnieli dołożyć 1 żabki ale po telefonie dostałem więcej także ze względu na obsługę i czas realizacji zamówienia mogę spokojnie polecić tą firmę Dagram a ich strona to http://sklepzkarniszami.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnimeszka64399
zdecydowanie kup podwójne. Ja ze swoim mężem kupiłam takie w http://gold-kowal.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona, nie żałuję tego zakupu i wam też polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłem swoje karnisze w tej firmie: gold-kowal.pl. Polecam, bardzo solidna firma. Wykonuje począwszy od bram czy elementów ogrodzeniowych aż po montaż świeczników. Ceny są bardzo przystępne. Adekwatne do wykonywanego zlecenia. Szeroki wachlarz własnych rozwiązań i projektów sprawia, że ich oferta staje się unikatową i niepowtarzalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość645
Ja mam w pokojach podwójne, a w kuchni pojedyncze karnisze. Dodatkowo we wszystkich oknach mam rolety zebra, ponieważ mieszkam na niskim parterze i miałam wrażenie, że przez firankę wszyscy mnie widzą. W tej sytuacji tak naprawdę mogłabym zrezygnować z zasłon, ale dzięki nim można fajnie ocieplić i ozdobić wnętrze. Nie zgadzam się wiec z tym, że zasłony są niemodne- oglądam dużo programów na temat urządzania i zawsze są tam zasłony. A co do samych karniszy to mam z Ikei- proste i schludne. Dodatkowym ich atutem jest to, że najpierw można kupić pojedynczy karnisz, a gdy gust się zmieni wystarczy dokupić dodatkowe uchwyty i rurkę i ma się podwójny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, najchętniej zostawiłabym okna... gołe. :) Mam ładne widoczki na powstający ogród na pierwszym planie i lasy na drugim. I w połowie okna to widok na niebo. Jednak marzenia to jedno a względy praktyczne to drugie. 1. Nie chce aby sąsiad lukał, ani żeby ludzie z drogi. 2. Słońce na poddaszu mocno grzeje, a na dole przegląda się w podłodze tak intensywnie, że trzeba by w okularach przeciwsłonecznych siedzieć np. w jadalni. 3. Zimą naprawdę dom szybciej się wychładza przez szybki. Dlatego planuję na okna rolety typu plisy i w punktach newralgicznych zasłony. W salonie dla nastroju, ocieplenia zimą i ze względu na kącik tv. W sypialni dla zacienienia- dużo słońca, ale i dlatego, że lubię spać w ciemnościach. A jak się to ma do karniszy????? Tak, że w salonie mam podwójne drzwi tarasowe i okno. I marzy mi się długi karnisz pod sufitem. Teraz mam w bloku biały plastikowy bez osłony. Fajny bo minimalistyczny i cichy. Tyle że żabki ciągle pekają, być może od tego że dużo słońca mam w pokojach. Może dam też taki karnisz na całej długości w nowym salonie... Ale już chyba z osłoną np. z gipsu. Może karnisz metalowy byłby mocniejszy i ładniejszy ale nie mogę znaleźć takiego i martwi mnie to że byłby ,,głośniejszy" od plastiku. A w oknie kuchennym oprócz plis planuje roletę rzymską. Czy ktoś ma podobne rozwiązanie u siebie i zechciałby mi napisać coś o nim??? Pilisss, plisss. :) A w ogóle to boję się tego wyboru tkaniny na plisy. Czym się kierować. Jaki rodzaj sprawdzi się na południowe okno???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia58
W moim mieszkaniu powiesiłem karnisze metalowe podwójne zasłonka i firane od producenta karniszy Lando, w pełni spełniły moje oczekiwania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×