Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość anagrametka

Jak często zmieniacie pościel?

Polecane posty

Gość anagrametka

Jak często zmieniacie pościel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala-21
jak wcale nie zmieniam poscieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co dwa tygodnie, czasem jeden
lubie świeżą pościel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na miesiąc,dwa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srednio co dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze takie...
ja co 2 tygodnie ale mam dzieci więc czasem i co tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Raz na miesiąc -codziennie się kąpię ,codziennie pościel jest wynoszona na taras (mam przy sypialni od strony ogrodu),spię na specjalnej poduszce profilowanej w której poszewkę zmieniam co parę dni.W łóżku nie jem ,nie oglądam tv ,nie czytam ,małych dzieci też nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz na 2 tygodnie a w lecie
raz na tydzien. Uwielbiam spać w świeżej pachnącej pościeli :) Zwłaszcza w lecie jak wywieszę na balkonie lub w ogrodzie, wyschnie zaraz a jak pachnie :) W zimie też wieszam w ogrodzie, jak ją przymrozi to biorę do domu i wieszam na grzejniku lub suszarce i po wysuszeniu pięknie pachnie mrozem :) Ogólnie jestem maniaczką prania i pralka "chodzi" u mnie codziennie lub co drugi dzień a mieszkam tylko z mężem. Nie brudzimy dużo ale zawsze się coś znajdzie do prania, czy to posciel, czy firanki, jakies koce, obrusy... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifcia34
ja raz na miesiąc....spokojnie to starcza,jesli człowiek myje się codziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampku
Normalnie co tydzien.Nie wyobrazam sobie spac w nieswiezej poscieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trampku
Wy chyba zartujecie z tym zmienianiem raz na miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dlaczego? jak sie czlowiek myje czesto, wietrzy poscisel i nie ma za goraco w pomieszczeniu to spokojnie. Wywietrzzona posciel, cos wspanialegoo, swierza tez, ale nie widze powodu, zeby zmieniac czesciej niz raz w miesiazcu (ok3 tyg). Wystarczy dbac o czystosc, swierzosc. pod warunkiem, ze sie w poscieli tej tyklko spi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejty
Dlatego w Polsce tak smierdzi a ludzie nawet tego nie czuja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma mycie sie z tym
wspólnego? :o Ja zmieniam co tydzień lub co dwa a myję się rano i wieczorem. Przecież człowiek przez noc też się spoci :o Nawet jak w pomieszczeniu nie jest za gorąco :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanax
To terazniejsze pokolenie tak smierdzi Dawniej pralo sie na tarze nie bylo pralek mycie w sobote w bali a nawet duzej miednicy, wode sie grzalo potem jeszcze sie ja wykorzystywalo do mycia podlog. Bylo biednie ale czysto i nikt nie smierdzial w bynajmniej w mojej rodzinie, a bylo nas czworo. Spalo sie na siennikach wypchanych sloma.To samo z jedzeniem bylo zdrowsze bo kazdy szanowal to co mial. Ja z rozrzewniniem wspominam dziecinstwo, choc nie miallam nawet zabawek tylko jakies wlasnej roboty, nie bylo glodu , bo mama zawsze cos wymyslala, a najsmaczniejsze byly golabki z farszu jak na placki ziemniaczane i kluski ziemniaczane w zupie z kapusta, placki z akacja ,zupa szczawiowa itp. Cukierek byl rarytasem , a choinke zdobilo sie orzechami owinietymi w papierki z cukierkow i zlotek, ktore sie skladalo caly rok. To byl dopiero zapach prawdziwej choinki. Ale tego nic nie wroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanax
zapomnialam dodac. podmywanie mielismy wpojone tak jak pod pachami, uszy no i oczywiscie twarz i rece. Nie bylo dezodorantow, a wlosy mylo sie raz na tydzien w szarym mydle i byly zdrowe lsniace bujne. Musze przyznac, ze do dzis mam geste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annorl
ja pościel zmieniam 2-3 razy w miesiącu, a przescieradło tak jak ręcznik 2-3 razy w tygodniu, scierki w kuchni codziennie. koszmar jak mozna tak zadko zmieniac pościel ! moja jeśli tylko nie pada deszcz codziennie jest wietrzona na polu na swierzym powietrzu przez kilka godzin, mieszkam na wsi. też kąpiemy się z mężem codziennie, ale pościel musi być czysta i świerza... to ciekawa jestem jak autorka tematu często zmienia taką dajmy na to myjkę do naczyń w kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posciel zmieniacie raz na miesiac , poltora????!!!! :O :O :O Jestem w autentycznym szoku. Ja zmieniam posciel raz na tydzien w lecie czesciej. Reczniki uzywane sa jednorazowo a potem do prania, scierki w kuchni co dzien nowa. Tez sie codziennie kapiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziala dupa słonka:)
Do tej powyżej to jest chore , a wiesz jak to sie nazywa ? Natręctwo. Ja zmieniam raz na m-c wietrze jak jest pogoda, a ręczniki ma każdy wlasne i co tydzień zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widziala dupa słonka:)
i też mąż mnie uwielbia i dwójka dzieci, ale się nie chwale wszem i wobec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cozllllllllllllllllllll
"Bylo biednie ale czysto i nikt nie smierdzial bynajmniej w mojej rodzinie" Bynajmniej????? Czyli, smierdzialo w Twojej rodzinie?? Chyba chcialas powiedziec "przynajmniej", slowem "bynajmniej" wlasnie sobie zaprzeczas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cozllllllllllllllllllll
Jagoda, pracujesz zawodowo, czy siedzisz w domu i zajmujesz sie domem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalicjalicja
Napiszcie ile wody zuzywacioe na miesiąc i ile osoób zamieszkuje z Wami,to odpisze Wam czy prawda jest,ze zmieniacie pościel w całym domu co tydz.co dwa tyg,a nawet co m-c. Ja posciel ogolnie zmieniam co m-c(przescieradło jedynie mozna powiedziec,ze nawet co 2 dzien ;-),a nawet zdarza sie,ze co 1,5 m-ca. Wody u mnie idzie naprawdę duzo na 3 osoby dorosłe przy takiej zmianie poscieli. Gdybym zmieniała co tydz.lub co dwa tyg.to wody szłoby o wile więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrr222
co ok 3 tygodnie a w domu rodzinnym rodzice spia w tej samej poscieli nawet 3-4 miesiace fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvcvvcvc123
osz kurrr ja 2 razy na rok ostatnio w sierpniu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja piwer....
Jakie same czyscioszki sie odzywaja. Co tam raz na tydzien, zmieniajcie codzien bo i tak wam to nic nie da dalej bedziecie cuchnac łajnem i obornikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co racja to racja:):):)
raz na mies wystarczy, ale jak sie ktos parzy bezustannie i lezy w tym towiadomo ze kleja posciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×