Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Błażej 28

Siostra kontra siostra i męskie ego

Polecane posty

Gość Błażej 28

Mam taką wstydliwą dla mnie sprawę... Jakiś czas temu wyjechaliśmy z moją dziewczyną do jej siostry, która mieszka ze swoim narzeczonym w innym mieście. Nocowaliśmy tam u nich. Rano, obudziwszy się obok mojej dziewczyny, zawładnęła mną (jak zwykle co rano) żądza. Dziewczyna jest wyrozumiała, zaproponowała więc, żebyśmy po cichutku wyskoczyli do łazienki. Tak też zrobiliśmy. Ponieważ akurat przechodziła okres, jedyną ulgą, jaką mogła mi zaproponować, były jej usta i język. Nie oponowałem... :) Po wszystkim, zostawiłem ją samą, żeby mogła "doprowadzić się do porządku". Wyszedłem z łazienki, w piżamie, jeszcze lekko twardy tu, a miękki tam (w kolanach znaczy). Starałem się być cicho, ale chyba nie bardzo mi to wyszło, bo zaraz po wejściu do pokoju, w którym nocowaliśmy, w drzwiach pojawiła się jej starsza siostra. Byłem lekko zmieszany, bo domyślałem się, że zapewne mój skrywany jęk ją obudził, a ona jakby nigdy nic podeszła do mnie, wsunęła mi dłoń za gumkę od piżamowych spodni i zanim zdążyłem zareagować, pochyliła się i wzięła go do ust. Zbaraniałem, ale w ten przyjemny sposób (jak to tylko mężczyźni zdaje się potrafią). Czułem zażenowanie, bo miałem świadomość, że przed chwilą smakowała go jej siostra... Cała sytuacja trwała dosłownie kilka, kilkanaście sekund. A skończyła się tym, że usłyszeliśmy oboje, jak moja dziewczyna gramoli się z łazienki. Zanim zdążyła wrócić do pokoju, ja paliłem buraka, a siostra jakby nigdy nic zagadywała mnie o plany na tak pięknie rozpoczęty dzień. Moja dziewczyna nie domyśliła się niczego, bo doszła do wniosku, że mój "naturalny kolor cegły" wziął się stąd, że siostra zaskoczyła mnie zaraz "po". I teraz ta wstydliwa sprawa: siostra ma narzeczonego. Dziewczyna jest dla mnie ważna, ale wiem, że nie zrozumie (nie będzie się starać), gdy jej tę sytuację opowiem. A czuję, że powinienem, bo jest mi z tym naprawdę źle. Z drugiej strony jestem na siebie wściekły, bo -- choć nie wiem, co myślała i myśli sobie siostra -- mile łechce mnie jej zainteresowanie, choćby tak przyziemne. Czy ktoś mógłby mi doradzić, co robić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×