Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eh......

'mały' problem

Polecane posty

Gość eh......

Hej! chciałam się was zapytać, co o tym sądzicie. Jestem studentką, mam faceta. Jeszcze jakiś niecały rok temu seks był dla mnie czymś ważnym. Nie tyle, że codziennie, ale czerpałam z tego przyjemność, chciałam go. Przez parę ostatnich miesięcy to się diametralnie zmieniło. Nie odczuwam ani na chwilę potrzeby seksu, a jak się już zmuszam, to byle odbębnić swoje, i niech to się już skończy. Czyje się jak worek na spermę, ale z drugiej strony nie chcę aż tak zawodzić faceta, i tak 'kochamy się' najwyżej raz na tydzień. Chociaż nawet wtedy nie potrafię sobie spojrzeć w twarz. Czuję, że chcąc zrobić coś miłego dla faceta, robię coś zaprzeczalnego sobie. Próbowałam mu to wyjaśnić. Jednego dnia to rozumie, drugiego nalega, żebyśmy się kochali, bo 'i tak rzadko to robimy'. Kocham go, ale nie chcę tak tego zostawiać. Przepraszam za tak długi wywód, ale muszę się wygadać, a tak naprawdę nie mam komu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh......
tak, ale to prawdopodobnie nie od tego. Chyba, że ze po dłuuugim czasie mi to tak ;wyszło; :) może masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziechaaaaaaaaaaa
ja też sądzę,że to skutek uboczny antykoncecji doustnej,wiem bo sama tak miałam:)tabletki zmieniłam na spiralę i w końcu odżyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie anty...... to moze psycho.........po nich tez moze sie odechciec..a jak nie to jest to taki moment moze zdarzyc sie nawet nimfomance:-) i wszystko wroci znow jak dawniej do normy no wiesz bedzie znow na pralce.na balkonie itd.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh......
miss lipstick 123 chciała bym, żeby wróciło... Może i rzucę te tabletki, chociaż je lubię, bo mam sporo krótszy okres i nie boli... Eh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie trzeba będzie rzucać, a wystarczy je zmienić ;) Pogadaj z ginekologiem, że masz znacznie osłabione libido :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wroci kochana zebys ty wiedziala co ja za fazy w moim zyciu z moim mezem przechodzilam stres finanse awanturki wszystko pozostawia slad na psychice oczywiscie tych normalych" bo nie bierzemy teraz pod uwage nie wyrzytych malolatow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh......
a no, faktycznie trzeba spróbować. kurde, czemu sama na to nie wpadłam? To takie dość oczywiste... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh......
no ja się nie uważam za w pełni dorosłą osobę, bo jeszcze bądź co bądź trochę siana w głowie mam ;) ale masz rację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×