Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość concorcor

płatne portale randkowe

Polecane posty

Gość concorcor

czy jest sens? jakie polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concorcor
ja jestem na My dwoje zapłaciłam 95 zeta za 3 miesiące czuje że po prostu zgubiłam stówę na ulicy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płatne portale
są dla tych naprawde zdesperowanych i tych co lubia wyrzucac kase w błoto - gratuluje tez ze jej tyle posiadacie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek9876
Oczywiście, ja osobiście polecam http://sexoferty.org jest tam wiele miłych kobiet z którymi można popisać, nawet nie musisz się spotykać chociaż ja z jedną się spotkałem i było bosko. Jeśli ktoś chce mogę dać namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze korzystanie z platnych portali jest dobre dlatego ze ktos kto sobie chce robic jaja to nie bedzie przeciez wydawac na to kasy tylko zrezygnuje i tym samym rejestruja sie wylacznie osoby zainteresowane nawiazaniem znajomosci, a nie zartami...ja nie wiem, ktory polecic korzystalam z wielu teraz korzystam z portalu samotneserca.pl i jak do tej pory jest ok - oferty sa fajne,a chyba to sie glownie liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksanaa80
Tez tam chciałam założyć konto ale wolę poznawać w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co przykro mi, ze tak o mnie piszesz, ale coz... przemilcze to... jesli chodzi o portal z ktorego korzystam to umawialam sie na randki juz z niego w realu i duzo musza miec tych szefow bo kazdy zjawial sie na randce w realu a bylo ich uz troche...sporawo bym rzekla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×