Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość :):):)P:P:P:D:D:D

ciuchy czuc stechlizną.

Polecane posty

Gość :):):)P:P:P:D:D:D

Mam pytanie dlaczego moje ciuchy w szafie smierdza stęchlizna wilgocią? Dodam ze nie mam w domu wilgoci a ciuchy sa regularnie prane. w innych szafkach nie ma tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przeszukaj szafę coś z nią musi być nie tak. może pod nią za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):)P:P:P:D:D:D
No wlasnie nic tam nie ma czuc tylko w 1 przegrodzie tej z ciuchami bo kurtki juz nie czuc . Mam podejzenia , ze moze to byc przez to , ze stoi zaraz obok okna ktore raz jest otwarte raz zamkniete ale czy to moze byc powod nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie wiem mam tak samo a nie zauważyłam nic takiego. a nie zawilgła sklejka w szafie od strony okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):)P:P:P:D:D:D
Żadnych sladow wilgoci blisko jest tez kaloryfer ale on cieply jest teraz a ten zapach utrzymuje sie caly rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie próbowałaś wyciągnąć wszystko z szafy, wyprać, wietrzyć ją kilka dni (minimum 2) i sprawdzić czy nadal zapach się utrzymuje? może przyczyna jest w jakimś ciuchu a nie w szafie? nie masz jakiegoś futra, płaszcza czy coś co może powodować ten zapach? saszetki to niby jakieś rozwiązanie ale przyczyna musi być. szkoda by było gdyby coś tam w tej wilgoci się wykluło. skoro jest zapach to gdzieś ta wilgoć musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :):):)P:P:P:D:D:D
Szafa ma okolo 5 lat wiec nie jest stara. Ciuchy sa regularnie na bierzaco prane ciagle odsuniete dzwi nie pomagaja. Sa w szafie inne przegrody z kurtkami ale tam nic nie smierdzi tylko na polkach blizej okna koszulki swetry spodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×