Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cobrakai

Dziwne objawy od okolo 2 miesiecy! Prosze o pomoc!

Polecane posty

Witam. Od okolo 2 miesiecy walcze z dziwnymi objawami, a mianowicie opisze po kolei jak to bylo. 30 sierpnia rano przed wyjazdem na wczasy poczulem takie objawy jak bol gruczolu krokowego i bol zoladka. Caly czas sie nasilaly az w Austrii musialem zostac na 1 dzien w szpitalu. Zrobiono mi gastroskopie i kolonoskopie ale tylko 20cm wglab odbytu. Nie wykryto niczego niepokojacego... dostalem leki oslonowe na zoladek. Nastepnie cale 10 dni pobytu mialem bole gruczolu krokowego i zoladka. Bylem rowniez za granica u lekarza i stwierdzil zapalenie gruczolu krokowego, bol na dotyk. Dostalem jakis antybiotyk ale nie pomoglo. Meczylem sie z tym cale wczasy. Wrocilem do domu i zrobilem wyniki na krew, mocz, kal na obecnosc grzybow, zoladek na helikobakter i CMV-IgM. OB wyszlo 9 po godzinie, wiec OK. Wszystko wyszlo OK. Od okolo 3tygodni mialem takie objawy jak bol zoladka, refluks, bole gardla, bole glowy (tylnej czesci), , mdlosci, bardzo duze oslabienie organizmu, bole miesni... caly czas sie to utrzymuje od 3 tygodni juz ... zaczynam sie tym coraz bardziej martwic. Caly czas stan podgoraczkowy 37 do 37,4. Moja dziewczyna zaczela miec jakies problemy ginekologiczne, stwierdzono u niej rzesistka i dostala leki. Czy moglem sie tym zarazic juz wczesniej i te objawy sie u mnie z czasem nasilaly? Jak to najszybciej wykryc czy to to i jak zwalczyc? Bardzo prosze o szybka pomoc. Bylem kilka razy u lekarzy, zrobilem wyniki i wszystkie wychodza OK... Od tygodnia przeszly mi troche objawy z refluksem ale za to boli mnie gardlo i czuje jakbym mial migdaly powiekszone albo wezly chlonne po bokach gardla, czuje takie obolale. Caly czas stan podgoraczkowy. Pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym poszla w dwoch kierunkach , szerokie badania na zakazenie chorobami wenerycznymi i innymi typu wirus hiv, a drugie w kierunku grypy, a co z badaniami watroby? wezly chlonne stan podgoraczkowy i oslabienie bol miesni nie brzmi ciekawie, swiadczy o stanie zapalnym organizmu, a prostata, czasami lekarze nic nie wiedza poszukaj w necie na portalach o zdrowiu, opisz dokladnie objawy , trzeba lekarzom pomoc, tylko dziwne ze OB niskie a biale krwinki ok ? zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz mnie wirusem HIV... od 3 lat jestem z ta sama dziewczyna i nie mialem zadnych objawow wczesniej, dziewczyna nie ma zadnych takich objawow ani nie miala... badania watroby tez mialem i sa OK, CRP i ALT. No wlasnie caly czas czuje duze oslabienie organizmu, zawroty glowy, bol miesni, gardla po bokach ... OB mam 9 i nie wiem czego to wina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore od tygodnia tez antybiotyk przeciwbakteryjny Cipronex, przypisal mi urolog ... moze tutaj moze byc wina z tym gardlem... stutki uboczne? lista jest dluga ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy pitolicie o wirusach i mikrobach:P?Najprawdopodobniej to objawy zatruicia:P.Ale generalnie polecam na mikroby nadtlenek wodoru i tygodniową głodfówkę-mnie pomogło:classic_cool:.A głodówkę i zdrową diete na odtruwanie:P.Tu jak wygląda zdrowa dieta: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263# .Oczywiście polecana tam lewatywa też obowiazkowo:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos jeszcze jakis pomysl? W tej chwili brzuch juz mnie raczej nie boli ... czasami tylko rano na czczo troche czuje zoladek. W dalszym ciagu jestem oslabiony, bol miesni, ociezalosc, bol glowy. A najdziwniejsze jest to, ze jak leze albo siedze to jest innaczej .. wstane i pochodze troche to od razu mnie bardziej glowa boli i mam ciepla .. stan podgoraczkowy... nie wiem juz co mam dalej robic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
znajomi mieli zakażenie mononukleozą partner miał przygodę na boku.... sprawa się wydała gdy zaczeli oboje mieć objawy: temperaturę, powiększone węzły chłonne, bóle mieśniowe, osłabienie.... z tego co wiem to się leczy antybiotykami, drogą zarażenia jest ślina, czyli pocałunki.... poszukaj w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] cobrakai Zatrucia to raczej watpie. Wtedy bym wymiotowal itd ..." KTO CI TAKĄ CIEMNOTĘ WCISNĄŁ:O?W ŻARCIU JEST PEŁNO TRUCIZN PO KTÓRYCH SIĘ NIE RZYGA:P.TAKIE TO SĄ WRĘCZ WYJĄTKI:P.TYLKO PO NIELICZNYCH SIĘ RZYGA:P.A TU ZDROWA DIETA: http://video.google.com/videoplay?docid=6169050139483021263#B :classic_cool:.A CZY MASZ PLOMBY Z RTĘCIĄ:O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×