Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalingrad

Jak oczyścić twarz w 2-3 dni?

Polecane posty

Pytanie jak w temacie. Jak oczyścić twarz w krótkim czasie, żeby normalnie wyglądała (czyszczenie - nie leczenie)? Mam spory trądzik, a na weekend chciałbym jakoś wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze wiecej sobie tapirujci
kup sobie piling enzymatyczny dobry i oczysc nim twarz.aaa!i konieczn ie jak masz zmiany tradzikowe idz do lekarza i zrob sobie wyniki moczu i krwi.cos w srodku jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na szybko to...
maseczka z zielonej glinki, masc bactroban na noc, na dzien clindacne, uspokoi troche skórę. Jeśli nie ma intensywnych zmian zapalnych to mozna zrobic peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do kosmetyczki
na mechaniczne oczyszczenie a o twarz dbaj caly czas! myj ja mydlem siarkowym, polecam kupic tez ten zel: http://www.savima.pl/?details=13 jakis krem do buzi zeby nie zatykal porów, ja uzywam z vichy norma derm zeby zlagodzic stany zaplane to przemywaj buzie rumiankiem (jedna torebka na 1/3 kubka) i obowiazkowo dermatolog ! eh faceci... potem chodza niemal ze smietnikiem na buzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do kosmetyczki
mozesz tez kupic na podrazniona skore po goleniu sudocrem -w aptece. pomaga dodatkowo na tradzik-niektorzy lekarze go zalecaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie panie, szukam sposobu, żebyw 3 dni częściowo oczyścić (dosłownie tylko dla dziewczyny). Nie jakiś sposobów na wyleczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do kosmetyczki
a dlaczego nei chcesz wyleczyc tradziku? przywiazales sie do niego? to przmeywaj buzie rumiankiem i kup chociaz tez sudocrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza kosmetyczka
dobre jest maseczka z glinki,ale kosmetyczka jest najlepsza - zrobi to najdokladniej i profesjonalnie (efekt lepszy i na dluzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevoxylluloui
kup sobie maść w aptece o nazwie Brevoxyl smaruj 3 razy dziennie będzie szczypać ale wysuszy co nieco, kosztuje max 15 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza kosmetyczka
jest dobramaseczka lirene do cery ttlustej i tradzikowej wysusza,ale najlepiej profesjonalne oczyszczanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, pytam się o jak najszybsze oczyszczenie twarzy (zaskórniki, blizny, pryszcze i tak dalej). Efekt może być na 2 dni, byle w jeden dzień normalnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko obb
wsadz sobie tampon do ust i zaklej podpaskami twarz bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest takie hop siup i w
arto o to zadbac na stale, a najszybciej i efektowniej to kosmetyczka lub gorsze wyniki przy maseczkach w polaczeniu z mascia(maseczki/mascie podane przez dzwieczyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest takie hop siup i w
nie zmienisz tego tak szybko, mozliwa jest jedynie lekka poprawa po tych metodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła aspiryna:) działa rewelacyjnie,sprawdz tylko wczesniej czy cie nie uczuli. maseczka z jabłka , maseczka z gotowanego ziemniaka zmieszanego z zółtkiem, zwykła maślanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej na oczyszczanie twarzy wybrać się do kosmetyczki . Jak ktoś z Was jest z Poznania to polecam to Centrum - http://lenis.pl/oczyszczanie-skory/ . Ja u nic miałam taki zabieg i jestem bardzo zadowolona z zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
niekoniecznie trzeba od razu biegać do kosmetyczki z twarzą, ja kiedyś miałam na tym punkcie hopla , ale po jakimś czasie zauważyłam, że te wizyty niewiele mi dają, a sporo kasy wydawałam więc postanowiłam domowymi sposobami dbać o cerę, zainwestowałam w dobre dermokosmetyki i kupiłam sobie urządzenie Braun Face, które super oczyszcza cerę ze wszelkich zanieczyszczeń, w połączeniu z dobrymi kremami uzyskałam efekt taki jak u kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
no to ja mam taką szczoteczkę w urządzeniu Braun Face, mogę nią dokładnie oczyścić twarz a dodatkowo ma wymienną końcówkę więc mogę też urządzenia używać do depilacji twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osmanka
twarz trzeba dokładnie czyścić codziennie, ja regularnie używam wieczorem żelu do czyszczenia effaclair duo z la roche posay i rzeczywiście widzę znaczną poprawę jeśli chodzi o moją cerę, krostki goją się a cera jest gładka i bardziej rozświetlona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×