Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość lasinthia
niedziel jak wygladasz? moglbys sie opisac? pytam z ciekawosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromny... z wielką brodawką na czubku... :D i mam wyłupiaste oczy... iii zrośnięte brwi... i wąskie usta ściągnięte w pionową kreskę... co współgra z moim wiedźmiarskim charakterem... :P Masz jeszcze jakieś pytania? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... mieszka juz tak na obrzezach, sama, dawniej to pamietam lazila i galezie zbierala w taka chuste, teraz to jej juz nie widac tak, ale i ludzie gadaja ze jak kto ja spotka to zeby lepiej uciekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas też była taka jedna... wszyscy się jej bali... W końcu moje studia się do czegoś przydadzą... będę chodziła po łąkach, po lasach niczym Jarucha...:D i zbierała zioła... a potem będę rzucała uroki...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy, wiemy Niedziel... na którejś stronie tego zacnego tematełe już o tym było...:P Moje koty często zdychają... a to się otruje jeden z drugim... a to pod samochód komuś wlezie... pecha mają... a czasem to i my mamy pecha jak taki wykituje w zimie... nie ma jak 'grobu' wykopać, ziemia zmarznięta, trzeba je w piecu palić... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordka mi nie wyszła... jak miałeś starą stopkę, to chociaż pożytek z Ciebie był... miałeś adres do elementarza kafełe... a teraz... wstyd:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×