Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Jestem... jest pełnia... spać nie mogę...:O Niedziel a kojarzysz Cezika? :D wpisz sobie na YouTubie ostatnie niedziele w jego wykonaniu :P może Ci się spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry... wczoraj z laptopem w łóżku zasnęłam, nawet nie wiem o której, ale jakoś wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Ten, śniła mi się moja stara myszka zepsuło jej się wejśie do USB i ją wyrzuciłam, w sensie, że naprawdę a w moim śnie była nowa, w opakowaniu, taka ładna...i żywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklepik z marzeniami? nie czytałam :( zobacze póżniej A Klemens Piłsudski Boskie Niedziel ,tylko szkoda ze leży koło Lecha teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pózniej 🖐️ co tam na innych topach🖐️ Niedziel juz wstawaj !!!! raz dwa raz dwa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba ze do koścoła popędziłeś dzis liczenie wiernych !!! mnie tamnie liczą:D:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że to sen był, bo ta nowa jest niewygodna, ręka od niej boli ale serio nie wiem jak mogłam byłam z laptopem otwartym w łózku zasnąć =.= W sklepiku z marzeniami jedna kobieta kupiła okulary, które po założeniu sprawiały, że był z nią Elvis Presley, cały czas potem w łóżku z nim spędzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile stron ma sklepik? i przypomnij mi autora :) licza dzis a niech se liczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz po śniadaniu:d to tak : bliny wędlina śmietana koncentrat smażenie przyprawy i juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×