Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość sigh
a uczyć do matury mi się co najmniej nie chce, bo i tak się nie dostanę tam, gdzie bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grafikę na ASP tudzież japonistykę w Krakowie. A że tam się nie dostanę, to chcę przede wszystkim daleko się wyprowadzić na studia, a to co będę studiować, sama nie wiem, zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego filmu a matura, jakoś to będzie, są ważniejsze rzeczy w życiu, mimo wszystko, a tak ogólnie to bywało gorzej więc nie narzekam. Jakoś znacznie przynajmniej... choć masz rację, defetyzm to też nie jest dobra rzecz, ale trudno mi się zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doła czy depresję?
Jak doła, to przejdzie, jak depresję to lepiej się samej przejść na psychoterapię (np. metodą Gestalt). Jeśli masz zamia studiować w Krakowie - to tam masz wiele możliwości takich zajęć. Ale życzę Ci, żeby to był tylko dół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'dobry. mhm, na południu, koło Gliwic A można mieć doła od tak dawna, żeby nie pamiętać nawet, że to dół i uważać za zwykły stan. Bo depresji nie mam, doła jako znacznej zmiany nastroju też nie. Dystymię prędzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od czego masz czkawkę
pisz mi tu zaraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a hhooojj rebiata :D dobranoc i dzien dobry🖐️ juz po zbiórce szalik i Ja idziem LULU:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×