Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

taaak... ich wiersze zupełnie do mnie nie przemawiają... Asnyka lubię... I pawlikowską-Jasnorzewską... ona była taka kobieca w swoich wierszach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... szkoda tylko że Znachora nie puszczą :( bo już był w tym roku, a z chęcią bym obejrzał ten film... mogę go oglądać na okrągło... zawsze puszczali na 1 listopada, ale w tym roku już był na 10 kwietnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę?! Znachor jest w 10-tce moich ulubionych filmów! Mam go na kompie i puszczam sobie raz na miesiąc :P Ale Dymna była śliczna kiedyś... jak laleczka... A książkę też czytałam - Dołęgi-Mostowicza... wspaniała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książki nie czytałem, ale film uwielbiam, ma niepowtarzalny klimat i w ogóle świetna historia i gra aktorów i aż się chce oglądać i można się nad nim w nieskończoność zachwycać... Dymna faktycznie była piękna, w Kargulach jaka była też... ale się roztyła na stare lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie mam ulubioneg filmu, niektóre Burtona mi pasują, Sweeney Todd choćby. Z polskich to dzień świra, teraz bym sobie obejrzała A lśnienie też muszę w końcu zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka komedia wojenna. Końcówka II wojny światowej, front gdzieś w Laponii. Do domu samotnej Laponki, po perypetiach, trafiają żołnierz Fiński i Rosyjski (wrogie strony). No i oni są dla siebie wrogami, a jej się chce chłopa :D do tego każde mówi w innym języku, po Fińsku, Rosyjsku i Saami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×