Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Dzięki za komplement. :P A co do tego, że ktoś coś mógłby robić przed moimi zdjęciami - mnie to nie przeszkadza, gdybym miała z tym problem to równie dobrze mogłabym chodzić jak Muzułmanki, z obawy, że napotkanemu na ulicy facetowi jeszcze śmie się erotyk ze mną w roli głównej przyśnić. ;) Wzruszający (naprawdę!) jest ten wers z linkiem do tego tematu. Serio, albo ja jestem przewrażliwiona i uczulona na punkcie nieszczęścia, albo to naprawdę emanuje głębokim smutkiem. :P Swoją drogą ciekawi mnie, czy to był celowy zamysł, zwykły sarkazm, czy naprawdę było/jest Ci tak źle. ;) Pijana -> Nieeee, niektóre moje wypowiedzi tutaj są tak żenujące, że nie chcę sobie tego nawet przypominać. :D W różnym stanie wchodzę na kafeterię (nie mam tu na myśli bycia nachlaną, raczej roztrzęsioną). :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądra dziewczynka ( mam nadzieję, że dziewczynka)...:P A Konścia się przewinęła w wieku 16 lat przez fotkę.pl i wstydzić się będzie tego po kres swoich dni... A na fb ma konto :D I rada z tego jest niezmiernie... Tyle ile stamtąd się naszpieguję, to ze szklanką przy ścianie bym nie zdziałała... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj, ja nie jestem świrem... mam co prawda zespół Aspergera, psychozę maniakalno-depresyjną, skłonności sdystyczne i masochistycze, socjopatię, mizantropię, narcyzm... ale żeby od razu świr? To takie... takie... nietolerancyjne z twojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijana, a kiedy staropanieństwo zazwyczaj daje się we znaki...? Ja chyba o rok starsza od Ciebie, czyli mnie szybciej złapie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, naprawdę aż tak. :P Wiesz, Niedziel, niby księga Koheleta zajeżdża pesymizmem, a jednak jakbyś sobie co nieco poczytał, to wyjdzie, że i tak nie masz się czym martwić, bo wszyscy zdechniemy i resztę to gówno obchodzić będzie. :D Nieważne, czy byłeś przegrańcem, czy zajebistym człowiekiem, pod ziemią wszystkich równo kopią. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×