Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Gość Ty niedziel
co Ty tak biadolisz?? ja nie mam pracy, mieszkania, samochodu, kasy, faceta, rodziny. i nie biadolę bo: pracę zawsze jakąś się znajdzie, nawet i w biedronce ostatecznie na mieszkanie można wziąć kredyt samochód mi zbędny, w korkach bym dłużej stała niż jechała kasa rzecz nabyta, dziś jest jutro nie ma facet, hmm same z nimi kłopoty, kłótnie i nieporozumienia a z rodziną dobrze się tylko na fotkach wychodzi :D życie jest piękne :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tendencyjny
no dobra, to ile w akcjach GPW utopiłeś przez własną głupotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy jedno zycie, nigdy nie bedziesz juz mlodszy niz dzis, nigdy nie bedzie juz takiego dnia jak dzis, za chwile ta minuta bedzie przeszloscia nie szkoda ci? usiadz zastanow sie co zmienic w zyciu, czego oczekujesz, jak mozesz to osiagnac, albo jak zmienic podejscie do zycia aby zaczac sie nim cieszyc mimo braku sukcesow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blacharra a co ci się takie dobre rady włączyły ??:P niech się chłopak pożali :P w końcu musi sobie pożartować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no nie? Niby na wsi to się wszyscy znają... a ja co? mnie poznają jak kiedyś wywieszą moją klepsydry na wsi :O... ludzie przejdą zobaczą i pomyślą "kto to", "to on na naszej wsi mieszkał? ", "a to ten nieudacznik"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieudacznikiem być jest wygodnie. Wszystko dozwolone. A człowiek sukcesu potknąć na drodze się nie może, bo zaraz ma to wypomniane albo wyśmiane... Wirtualny znicz...dobre! Poczucie humoru i dystans to podstawa sukcesu!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten ostatni niedziel umieraj szybciej! zmówię za ciebie modlitwę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a takiego nieudacznika to co? zbiją skrzynkę z desek, albo i nie tylko do ziemi od razu... ubiorą w lniane portki i kapotę jak chłopa pańszczyźnianego, sznurkiem przepaszą, co by portki nie spadały... i do ziemi, potem zasypią... krzyża z drzewa postawią, jakie dwa sztarchy brzozowe zwiążą i będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×