Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Ja się zabijać nie będę. a Ty niedziel skrzywdziłbyś swój młoteczek? Kawoszka, właśnie, czemu nie śpisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprawdziwsza prawde moj drogi... hmmm jak jest... ni jak... soba napewno nie jestes po takiej dawce lakow psychotropowych jakie tam ci aplikuja.... siedzisz w sali albo na swietlicy gdziie jest banda takich samych ludzi jak ty i tylko co 2 godziny na terapie chodzisz truja ci o Dupie maryni i kolejna dawke lekow podaja zeby ci sie juz nie chcialo tam wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm zalezy od człowieka... jak lubisz byc na przymusowym hayu po psychotropach to nie pomoze i bedziesz chcial tam wrocic... ja jeszcze 2 tygodnie po opuszczeniu oddzialu bylam spuchcnbieta na twarzy i nie moglam na siebie patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kiedy mialam 6 lat stracilam ojca a kiedy mialam 10 lat stracilam matke zostalam tylko z sioatra i bratem... brat wzial nas do rodziny zastepczej... nie radzil sobie z jego prosby zaadoptowala nas pewna znajoma jemu rodzina... tam ja zaczelam odwalac 2 lata nie chcodzilam do szkoly... problemy z policja i kilka spraw w sadzie o głupoty i o pobicie nauczycielki ... po czym trafilam na 2 lata do osrodka wychowawczego... tam zaczela sie moja przygoda z samobojstwami... prob bylo 3... zadna jak widac sie nie powiodla... nie taki los byl mi dany... teraz skonczylam szkole mam dyplom zawodowy kontynuuje liceum i mysle ze wyszlam na ludzi... tak jak chciala moja śp.Mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak trzymaj Kawoszka. :D Dobranoc Wam :D Ja z rana wstaję, wiec chociaż 3 godzinki muszę pospać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kiedys bylam bardzo zamknieta w sobie... wszystkie zle emocje sie kumulowaly dlugo dlugo az poszlam do osrodka tam po raz pierwszy zobaczylam jak dziewczyna podciela sobie zyly... naszczescie ja odratowali... byla bardzo podobna do tamtej mnie... postanowilam skonczyc ze soba myslalam ze to rozwiaze problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie planowalam tego... nie pisalam listow pozegnalnych itp... to byl impuls i wykorzystanie okazji raz otwartego okna na drugim pietrze... i dwa razy po kilkadziesiat tabletek baaarrrdzo roznego rodzaju od apapu po silne psychotropy i srodki uspokajajace jak relanium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×