Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

ja pewnie tez gdyby nie to ze musialam bo do innej szkoly by mnie nie przyjeli po moich przebojach w zyciu jesli chodzi o szkole nie wiem Pijana czy czytalas moje wpisy z wczorajszej nocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawze marzyłam o technikum pozniej studia prawnicze... w sumie z tymi studiami to jeszcze nic straconego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja napisalam,ze nie jest potrzeba? duuuuzo ludzi bardzo dobrze zarabia po zawodowkach,szybko koncza szkoly,zdobywaja doswiadczenie i otwieraja swoje firmy,ty konczysz studia masz 24,czy 25 lat, idziesz na staz i robisz prawie za darrmo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt Niedziel... masz racje... moj kuzyn skonczył gilozofie na UKW w bdg a pracuje w budce z kebabem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega mojego brata,poszedl na studia historyczne,studia zarabiscie,spelnial sie,bo go to interesowala,skonczyl i nie mogl pracy znalezc,pracuje w ikea jako ochroniarz za marna kase:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha filozofie mialo byc :D:D:D:D:D:D:D:D dziekuje pijana... mysle ze do tej prostej troche mi sstalo ale to zawsze blizej niz dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,ze kiedys nie potrafilam zrozumiec reklam z tv o depresji,mowilam,ze to raczej usprawiedliwianie swojej leniwosci,a teraz? sama mam stany depresyjne:P jak to zycie kolem sie toczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety teraz ludzie z naprawde wysokim wyksztalceniem maja marne szanse na rynku pracy... a rodzice takich mlodych ludzi po liceum pchaja swoje pociechy na studia... kiedys moze tak owszem taki po studiach to byl ktos... ale teraz liczy sie praktyka a nie teoria...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no bo teraz to wyższe wykształcenie straciło na wartości. W Polsce magistrzy są produkowani jak w jakiejś fabryce. I tak już jest że potem magistrowie ulice zamiatają. Wyższe wykształcenie nie powinno być tak łatwo dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehsss.. ja tez jeszze kilka lat tamu mialam lodowke tej firmy... a we Frani sie pralo w tym osrodku w kturum bylam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak te samochody wchodzily to mnie na swiecie nie bylo a teraz to juz tylko sporadycznie mozna takie zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×