Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Ach, ale zaczekaj. Wszak masz mnie za "desperatkę" (myślisz, że Ci to zapomniałam?! :D jakże się mylisz w takim razie) a desperatki jak wiadomo nawet najstarszemu dziadkowi pozwolą się poderwać! :P phi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniechęciłbyś się gdybym miała 57 lat? To jakże mam to rozumieć? :P tak jakbyś teraz był nie wiadomo jak zachęcony? buahahah:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłabym żwawą 57-latką...? Takie bym Ci tu farmazony wypisywała, że by Ci te okulary, co je do komputera nosisz z nosa spadły :P Wątpisz w to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zatkało... ciężko, żeby miało mnie zatkać kakao na przeterminowanym, starym, 'niedzielnym:P' mleku :P I prawdę powiedziawszy, jak tak sobie czytam moje wpisy tutaj - to zdziwiłabym się, gdyby ktokolwiek nie był po nich do mnie zachęcony...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa nie powiem Ci...:P Już prawie napisałam, ale skasowalam w ostatniej chwili... jak dobrze... bo to były TAAAKIEEE rzeczy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, zmyśliłam to, żeby zżerała Cię ciekawość. Tak jak mnie wtedy. To miała być zemsta. Poznałeś właśnie moje złe, mroczne, mściwe konściowe oblicze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×