Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Ty szujo! Jak mogłeś... a ja dzisiaj ogłoszenie przygotowałam o jego zaginięciu... jutro na uczelni będę rozlepiać :D Oferować nagrodę? :D "Ich gebe dich meinen Hund und meinen Katze" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D sam widzisz... jak by się Niemiec ze mną dogadał! :P Zresztą zobacz, jak tu ufać Konści... za indeks by Cię sprzedała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie! :D Najlepiej skoczyć w takiej sytuacji, wejdź na szafę i rzuć się w otchłań swojego pokoju... w ostateczności można się jeszcze pociąć plastykowym nożem jednorazowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... najpierw śniło mi się że ziemię opanowały jakieś robaki z kosmosu i przejmowały władzę nad ciałami ludzi i uciekałem przez cały sen choć nie widziałem przed czym uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...potem mi się śniło że byłem na weselu mojej siostry ciotecznej które było z 10 lat temu, wszyscy ubrani byli w stroje żałobne, panowała atmosfera raczej stypy, najpierw wszyscy odtańczyli poloneza a potem jakieś dziecko podłożyło ogień i wybuchł wielki pożar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a potem śniło mi się że piłem wódkę ze swoim sąsiadem ze wsi, on miał kiedyś chomika i w tym śnie też miał chomika, ten chomik wyglądał jak szczur, był wielkości kota i szczerzył takie dwa białe siekacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poświęciłbyś się...? A co, jeśli ja indeks wyrzuciłam...? I na śmietniku znajdzie go kloszard Zdzisław, lat 60? Będę mogła na Ciebie liczyć, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam teraz na jakimś senniku co oznaczały moje sny... :O Zaczynam się bać... :O Alkohol - "... Być może powinien zastanowić się również nad swoim samotniczym trybem życia. ... " Piłem wódkę w trzecim śnie :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×