Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

To ostania niedziela też ma swoje zasługi w podnoszeniu statystyk samobójstw, to w tym którymś polskim filmie co ten Milowicz mówił że przed wojną strzelali sobie przy tej piosence w łeb nie zostało wzięte z dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja pójdę spać ;) nadal jestem chora... kaszel mnie dusi...a ludzie mnie omijają szerokim łukiem...:D Słodkich Niedziel ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Konsternacja, też będę szedł spać... a ja ledwo co wyzdrowiałem a dzisiaj przemokłem trochę w drodze powrotnej z uczelni i z powrotem mam katar... żebyś się nie smuciła że sama jesteś chora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah... chyba już starczy tego haha... Nigdy nie przypuszczałem że będę bohaterem czyichś koszmarów :D Zamordowałem kogoś w tym śnie? Piłem czyjąś krew? Ciąłem ludzi piłą mechaniczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, jesteś :D Nie śnił mi się żaden "Młody technik", maniaku :P Śniło mi się, że okazałeś się być moim kolegą ze studiów... :P tzn ten kolega nie istnieje... po prostu się okazało, że studiujemy razem na roku :P jakoś tak wyszło, że Ty to Niedziel, a ja to Konścia... i potem było mi tak wstyd za te głupoty, co ja je tu wypisuję, że na zajęcia chodzić nie chciałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×