Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Dzień dobry... ja już w akademiku...:O źle się coś czuję, chyba grypa mnie bierze... w busie pełno ludzi... ja siedziałam, ale oni stali i wisieli mi nad głową... wątpliwy luksus... a teraz mam chwilę na odpoczynek i na zajęcia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nabrałaś się? :P A myślałam, ze poprawię sobie humor robiąc komuś psikusa...:O No ale fakt, żebym ja teraz była w ciąży to musiałabym być wiatropylna...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z moja kolezanka w sklepie ostanio,w ciazy przytyla tylko z 8 kilo i wiesz,jakas babeczka zobaczyla,ze ma duze cyycki a jest taka chuda i pyta sie do niej ile za to placilas i gapi sie na jej biust:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedłem rano do sklepu... i od razu popsuł mi się humor na dzisiejszy dzień... trafiłem akurat że zakupy robiła taka baba jedna :O wszyscy mają jej dosyć, nawet pani sklepowa się z niej już śmieje :O 15 minut kupowała chleb i pasztet :O ostatecznie i tak pasztetu nie kupiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stalingrad, jak to z tą dziwką na urodziny w końcu, co ktoś cię w nocy pytał? Bo poszedłem spać zaczem odpowiedziałeś i nie chce mi się teraz szukać tamtego tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze rozleciała mi się wtyczka u zasilacza do laptopa... pewnie mnie prąd zaraz kopnie bo taką rozwaloną włączyłem... :O I baterie się skończyły... muszę touchpadem się posługiwać :O ... co za dzień... od rana tak... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzmy, że nie mam w zwyczaju chodzić na wykłady, dlatego mam sporo wolnych godzin. Do urodzin mam sporo czasu, pomyślę sobie nad takim prezentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×