Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Chcę żeby państwo refundowało operacje plastyczne.

Polecane posty

Przecież to że ktoś jest brzydki czy stary to nie jego wina. Czemu tego nikt nie chce refundować, wiecie ilu ludzi na nie nie stać i są przez to nieszczęśliwi? :o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevvvvvvin
np. operacje likwidujace zmarszczki na ptaszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu pijawce, ja już niedługo będę miał dużo zmarszczek, chcę żeby państwo mi zwróciło za ich usunięcie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup z ten gupi dziub
tak myrevin w końcu dobrze prawisz, ja jestem przez to cholernie nieszczesliwa, i kombinuje jak konc pod góre żeby te pienieadze jakos zdobyć teraz mysle nawet nad czarna i szarą strefą tego rynku i innymi przestepstwami, włączajac w to morderstwa :classic_cool: otóż to do czego jest skłonny brzydki zdesperowany człowiek !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup z ten gupi dziub
właśnie! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno jest to mozliwe
tzn kiedys o tym czytalam i np odstajace uszy itp mozna operowac na fundusz tylko konieczne jest zaswiadczenie?(albo cos podobnego) od psychologa ze ta wada uniemozliwia normalne funkcjonowanie...jak kogos to interesuje niech sobie poczyta przepisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup z ten gupi dziub
ekstra :classic_cool: tylko najpierw trzeba wydać troche zeta na kilka sesji terapeutycznych ,czy mimo to koszty bedą adekwatnie mniejsze? trzeba sprawdzić, myśle że upierdliwość i wzbudzanie wspólczucia moze zdziałać cuda dla świetego spokoju ? ??? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale do tego nie trzeba psychologa. Wystarczy poczytać te forum, "mam małe piersi", to problem wielu kobiet. To nie ich wina że natura je tak obdarzyła. Czemu tego nikt nie chce refundować? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup z ten gupi dziub
myszka83 ważniejsze sprawy czyli co ? kazdy chyba ma swoją hierarchie ważnosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakmjuzik
Tez uważam, ze są wazniejsze sprawy do refundowania niż jakies in vitro (tak schodząc do sedna tej dyskusji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty to jak walniesz
temat to beret spada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz czemu ma państwo pałacic za to ze jakas laska chce sobie cyc zrobić bo ma malutki :O no proszę cie nie zakupią lepiej nowe sprzety albo ulepsza naszą służbę zdrowiqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe co piszesz
myrevin,tobie i tak juz nic nie pomoze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty to jak walniesz
po kiego grzyba mi czapka w domu?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin jakie masz zdanie
o in vitro?Pytam powaznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop siup z ten gupi dziub
myszka83 dlatego że poiwnno dbać o zdrowie także psychiczne kazdego obywatela , idąc tym tokiem .. czemu państwo ma płacić za to że ktos był nieostrozny i sobie złamał noge? albo że palił fajki i ma raka płuc ? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakmjuzik
Co do in vitro, uważam, że gdyby państwo miało pieniadzę na leczenie juz żyjących, to niech i in vitro refunduje, ale jak młodzi ludzie muszą umierac albo rodziny wygrzebywać nie wiadomo skąd straszne pieniadze na strasznie drogie leki, to in vitro raczej schodzi w hierarchii na dalszy plan. Jak sie ma problem z zajsciem w ciażę, a koniecznie chce sie własne dziecko, to trzeba sie o to postarac na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie mam zdanie o in vitro? To sprawa sumienia, mnie to nie dotyczy. Mam już dwójkę dzieci. Natomiast jestem przeciw refundowaniu tego przez państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jeszcze grzebanie w genach.. nikt nie jest wstanie na razie przewidzieć jak to się skończy no i niestety pachnie to eugeniką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdybyś nie miał
Pewnie inaczej byś to tego podchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×