Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adam77wlkp

Wdowiec szuka zwiazku z hot wife

Polecane posty

Witam.Jestem wdowcem od lat pieciu.Chciałbym poruszyc temat cuckoldingu czyli tzw zdrady kontrolowanej.Mam pewne doswiadczenie ale bardzo małe ,to były nasze poczatki jednak przezycia jakie temu towarzyszyły sprawiały ze atmosfera wrecz wrzała i była przesiaknieta erotyzmem z najwyzszej połki.Ciekawi mnie czy sa Panie zainteresowane tego typu zwiazkiem,osobiscie marze o czyms takim.Zaznaczam jednak ze szukam przede wszystkim REALNEGO I TRWAŁEGO zwiazku opartego na uczuciu w ktorym wyzej poruszony temat byłby tylko bardzo pikantnym dodatkiem.Mam 33 lata wiec potrafie sobie szczerze odpowiedziec czego pragne i poszukuje kobiety ktora takze lubi seks.mam takze małe doswiadczenie jako "ten trzeci" w sypialni innego małzenstwa.oczywiscie nie zakładam ze cokolwiek znajde zakładajac ten temat,jednak miło bedzie podyskutowac,wymienic sie doswiadczeniami,pragnieniami.Zapraszam wszystkie powazne osoby do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldek5000
Co rozumiesz pod pojęciem "małe doświadczenie"? Obserwowałeś ,czy brałes bezpośredni udział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×