Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Taka jedna z Katowic

Badania Prenatalne -- KATOWICE--

Polecane posty

Gość Taka jedna z Katowic

Jestem w 11 tygodniu za 2 tygodnie chciałam się udać do jakiejś kliniki zrobić badanie prenatalne tzn. badanie przezierności karkowej itd, czyli te podstawowe badania genetyczne robione m. 11, a 14 tygodniem. Moje pytanie brzmi czy ktoś może mi polecić jakaś sprawdzoną klinikę z Katowic? Kompletnie się na tym nie znam :(na necie jest mnóstwo adresów, a ja nie wiem czy wszystkie te miejsca są na jednakowym poziomie.? Od swojego lekarza dostałam namiar na : Katowice, ul.Piotrowicką 83 jest jeszcze Femina, i Zięba Clinic. czy orientujecie się czy gdzieś te badania wykonywane są po godzinie 16stej? (p.s nie mam skierowania ;) ) Bardzo proszę mamy o rady z góry serdecznie dziękuje za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z Katowic
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście polecam dr Milejską - Lewandowską wysokiej klasy specjalistka mozna poczytac o niej w necie - przyjmuje roznie ja jezdzilam do http://www.centrum-medyczne.neostrada.pl/ - bardzo dobry na poziomie ośrodek - duzo dziewczyn poleca takze Genom http://www.genom.pl/ tam tez przyjmowala ta pani doktor trzeba to sprawdzic :D skierownia nie trzeba nalezy sie jedynie umowic na wizyte priv - oczywiscie platna :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z Katowic
Dziękuje 🌼 czyli polecasz ul. Piotrowicką 83 tam gdzie wysyła mnie Moja P. dr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vi_
kurcze, trochę późno się za tao zabierasz - pamiętam, że w 8 tgodniu zadzwoniłam do Provity w Katowicach i już nie mieli terminów... Zapisałam się do Novomediki w Mysłowicach - było całkiem ok, ale w Provita taka sławna, taka dobra, że poszłam do nich na USG połówkowe i byłam bardzo rozczarowana - wprawdzie marmury na ścianch i ekskluzywna toaleta ale klientów ni traktuje się zbyt powaznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę ze warto zadzwonic i zapytac o terminy - mnie lekarka prosila zawsze o telefon 2 tygodnie wczesniej na umówienie terminu :D ale moze znajdzie sie jakies miejsce jeszcze :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna z Katowic
Ja jestem zapisana w Novomedica właśnie w Mysłowicach, tylko, że troszkę ta data i godzina nie pasuje mi teraz i postanowiłam poszukać czegoś bliżej. vi_ Ty byłaś w Mysłowicach właśnie? i co zadowolona jesteś?znają się na rzeczy? kurde to może jednak jakoś się postaram tam dotrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolabola453
polecam Katowice piotrowicka i panią dr Agatę Włoch - rewelacyjny specjalista, wpisz sobie w google i zobacz opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamada
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowe
Ja bylam w Angeliusie (dawna provita) pierwsze badania u dr Jackiewicza, drugie z echo serca u dr Wloch. Bylam zadowolona, ale faktycznie z terminami tam jest kiepsko i trzeba sie umawiac z duzym wyprzedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawendowe
bardzo polecaja takze Genom w Rudzie Sl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ezrbaz
Także polecam Piotrowicką. Badanie przeprowadzono w miłej atmosferze, bez pośpiechu. Dokładnie tłumaczono nam co widać na ekranie, odpowiadano na pytania. Wszystko jak najbardziej na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, czy ktoś orientuje się jaki jest koszt badań prenatalnych w katowicach na ulicy piotrowickiej 83?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsaskfcn
ja bardzo cenie sobie FEMINA. Tam robiłam badania w dwoch moich ciazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ale ja już zapisałam się do katowic na piotrowicką tylko zapomniałam zapytać jaki jest koszt tego badania prenatalnego i czy otrzymamy jakąś płytkę z nagrania, kojarzę cenę 280 złoty ale nie jestem pewna, czy ma ktoś jakieś informacje na temat tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tam jeżdżę. Byłam już na dwóch badaniach prenatalnych. Teraz czekam na kolejną już ustaloną wizytę 26lutego -34TC. Jestem z małopolski, ale mój lekarz mi polecił badania u Dr. Milejskiej -Lewandowskiej. Wszystko opowiada, tłumaczy, pokazuje. Daje mnóstwo zdjęć dzidziusia. Mam stopkę, rączki, cycusia nawet ;) Podejście super do pacjentki. Pierwsza wizyta w 3 tyg. kiedy już powiedziała mi płeć dziecka to koszt 250zł, później w 20 tyg. koszt 280zł i zobaczymy ile będą kosztowały badania w lutym... Jest drogo, ale WARTO bo te badania są bardzo dokładne i rzetelnie wykonane. Czas takiej wizyty ok. 30minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do terminów-umówiona byłam na pierwsze badanie z dnia na dzień- dzwoniłam we wtorek a na środe miałam termin. Kolejne terminy ustalałam już po wizytach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do płytki- nikt nie proponował. Z CD zazwyczaj jest +50zł jak widziałam po innych klinikach jednak tutaj nie mam pojęcia. Zadzwoń do rejestracji i zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam pierwszą wizytę w 12 tc. o płytkę zapytam na pewno, zadzwonię tam w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy jest sens brać CD z 12 tc... Najlepsze moim zdaniem jest z 20 tc. Chociaż ja nie brałam,miałam niewidoczny brzuszek i Mały schował się bardzo niziutko i były problemy z zobaczeniem go w całej okazałości. Teraz wypchało mi w końcu troche brzuszek to coś będzie widać i weźmiemy chyba CD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie już troszkę "wubrzuszyło" ale może dlatego, że to druga ciąża, choć pewnie są kobiety, u których i w drugiej ciąży mało co widać. W pierwszej ciąży brzuszek wyskoczył mi ok. 26 tc dopiero. Ja chciałabym płytkę także z tej wizyty. Muszę tylko zadzwonić zapytać czy robią i mam nadzieję, że tak! To profesjonalna klinika/przychodnia czy jakaś mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam sobie usg
na Giszowcu w centrum przyjazna u doktora Nowosielskiego - bardzo rzeczowy, dokładny lekarz i dobry sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam może głupie pytanie, czy to pierwsze prenatalne badanie robi się przez brzuch czy dopochwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Ja dziś załatwiałam drugie badania prenatalne. Na pierwszych byłam właśnie na piotrowickiej 83. Miło ładnie ale drogo 250zł, teraz chciałam umówić się na drugie badanie to powiedzieli 280 zł masakra, a weszłam na neta i znalazłam na ul. Mickiewicza 26/2 również ofertę badań i każde jest za 200 zł. Zapisałam się na czwartek rano. Miła obsługa telefoniczna, Jestem pozytywnie nastawiona jak na razie. Widać da się taniej. Chyba ze ktoś idzie z NFZ no to już ma wogóle fajnie :) Ja niestety muszę płacić bo się nie kwalifikuje. Pozdrawiam. Podaje jeszcze linka do strony z ul. Mickiewicza gdybyś chciała skorzystać: http://polisclinic.pl/kontakt/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola0099
Raczej nie szukaj konkretnie kliniki a sprawdzonego specjalistę. Bo najważniejszy w tym badaniu jest lekarz, a konkretniej jego doświadczenie. No i sprzęt. Z tego co ja się orientowalam już w pierwszej ciąży, to najlepsza jest pani Wioletta Rozmus Warcholińska. Wtedy mieszkałam w Krakowe, wiec do nie nie pojechalam. Teraz jestem w drugiej ciazy i bylam u niej. Stwierdzilam ze dojazd do katowic nie jest taki straszny, a to przecież najlepszy lekarza. Jestem pod wrażeniem sposobu przeprowadzenia badania, bo mam porównanie z wcześniejszym badaniem na Ujastku w krk. Po pierwsze, sprzet tysiąc razy lepszy - na ujastku też byl nowoczesny, ale nie aż tak. Widać na nim dosłownie wszystko. mamy piękni filmik :) po drugie - badanie trwało dłużej i wydaje mi się ze było bardziej dokładne. Moj mąż też takie wrażenie odniósł. Po trzecie pani doktor była bardzo "wylewna" czyli wszystko dokłanie omawiała. Tu macie jej stronkę internetową http://www.usg-3d.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka nowak
Ja byłam wczoraj w GYNCENTRUM (Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej na ulicy żelaznej w Katowicach). Badanie prenatalne miałam pierwszy raz. wyniki bardzo dobre :) Badanie robiła mi pani Rozmus Warcholińskia i jestem pozytywnie zaskoczona. Badanie bardzo dokładne, dłuuugie ( w porównaniu do zwykłych usg ktore mam co parę wizyt u lekarza prowadzącego). Zarówno to gyncentrum jak i lekarkę do badan prenatalnych polecil mi moj lekarz prowadzacy. Badanie zrobilam tak dla wlasnego spokoju i pewnosci. Ciaza rozwija sie prawidlowo, ja też czuję sie dobrze poza problemami ze spaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam przerażona jak usłyszałam, że warto pomyśleć o badania prenatalnych. Naczytałam się nie potrzebnie skrajnych opinii i oczywiście mi się udzieliło. badania robiłam w Bielsku, w klinice Galena. Za samo podejście do pacjenta należy im sie medal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×