Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia1774

czy możliwe, że jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość zal
Okey. Ale z małopolski jeśli będę to będzie mój najszczęśliwszy dzień w życiu. mimo że matka Mnie wyżuci z domu , Ale ja może odnajde sens Swojego życia. A ty Czemu nie pujdziesz do lekarza.? Ile ty masz lat.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
Cieszę się,że tak do tego podchodzisz.mam nadzieję,że nikt Cię nie wygoni,a zaopiekuje się Toba i maleństwem,ja mam 23 lata i mieszkam już z chłopakiem,także będzie dobrze,a do lekarza jest jeszcze za wcześnie,pójdę jesli nie dostanę okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Ja tak Ale wiesz boli Mnie najbardziej to że ja mam chłopaka i ja go kocham a to nie On będzie Ojcem tego dziecka. Ojcem jest mój najlepszy przyjaciel i jego również. Nie wiem jak ja mu o tym powiem on tego mi nigdy nie wybaczy...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
podejrzewam,ze jesli mu powiesz,że z jego przyjacielem spodziewasz się dziecka,to nie będzie chciał Was znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
I tego Sie Boje . Bo Go Kocham. A Karpin .? On Dla Mnie nic nie znaczy . to tylko zwykły przyjaciel. Ogulnie wydaje MI sie że Tomek już Wie o tym że kochałam sie z Jego przyjacielem. Bo nie odpisuje nie odbiera ani nic. Martwie sie. On Mnie uratował ogulnie poznałam go mając 15 lat , Bylam wtedy uzależniona on Mnie oddał na leczenie pomugł mi co prawda czasem sobie tylko zapaliłam Zioło ale On tyle dla mnie znaczy . Nie chce go stracić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra87
Chlopak raczej z Toba zerwie jak sie dowie. A jakbys go tak bardzo kochala to bys nie spala z przyjacielem. Widocznie to do tego kumpla CIe bardziej ciagnie i w nim jestes zakochana, wiec jak sie najaralas i puscily Ci hamulce to z nim poszlasz do lozka. Zerwij z tym swoim chlopakiem, oszczedz wam wszystkim problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Ale ja bym tego nie chciała gdybym nie była najarana zielskiem . Popadłam w Taką Euforie ze straciłam orientacje i nie wiedziałam co robie . Żałowałam ale dziecka nie będę żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
Przykro mi,tak już w życiu jest,pogadaj z tym przyjacielem.On pracuje,zapewni Wam byt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
No tak pracuje ma wkońcu 23 lata . Ale jak można być z kimś kogo sie nie kocha... Tak Mój Tomek już. wie . Nie chce mnie znać nie wiedziałam że tak to sie skończy ... Ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
skąd wiesz,że wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Bo Mi Napisał Esa że jestem zwykłą ścierą , że sie skurwiłam , że ja juz nic dla niego nie znacze , że zepsułam mu życie. Ma racje . Będziesz tu jutro chciałabym Ci powiedzieć jak tam u lekarza było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
postaram się.Daj znać koniecznie i trzymaj się ciepło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Okey Dodam nowy temat jak chcecie napiszcie na fon 519785348 albo na gadu gadu 28574387. NIe Martwcie sie nie jestem pedofilem hehe ... Dziękuje wam za pomoc jutro Pujdę do lekarza jak będę w ciąży mój temat będzie miał tytuł ,,jestem w ciąży choć mam 17 lat, i straciłam miłość '' A jak nie będę to tytuł będzie taki ,, Nie jestem w ciąży jeszcze nic straconego '' Pozdrawiam. Ola jestem. Mykam Siostre kąpać bo potem musze kilka spraw wyjaśnić..I Naprawić swój związek może jeszcze mam szanse...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzkaa
powodzenia :) Będzie dobrze,naprawiaj ile się da i najprościej jak wrócisz na tę stronę i będziemy kontynuować rozmowe :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
Zgadzam się,wróć tutaj jutro i napisz koniecznie jak u lekarza było,albo ponów test.3maj się Ola.Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×