Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia1774

czy możliwe, że jestem w ciąży?

Polecane posty

Mam 17 lat. Byłam jeden dzień po okresie i uprawiałam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia, sperma dostała się do pochwy dwukrotnie. Robiłam test ciążowy po 6 dniach i wyszedł negatywny ale mam bóle brzucha na dole, bolą mnie jajniki i czuję jakby mi twardniał brzuch na dole. Czy to możliwe abym była w ciąży? Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcia Stanisława
pewnie, że możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaaa
ja uważam,że to są własnie pierwsze objawy ciązy...takie nabrzmiałe podbrzusze,wrażliwe piersi,są pierwszą oznaką ciąży.kiedy miałas ostatni okres,czy kochaliscie się w płodne dni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjghurnc
Kasiu Nawet w okresie mozna zajsc w ciaze, a test moze sie mylic, lepiej idz do lekarza wtedy sie upewnisz i zaczniesz wczesniej brac kwas foliowy bo to potrzebne dla dziecka do prawidlowego rozwoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaaa
:/ kurcze uważam,że wszystko jest możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaaa
idź jak najszybciej,a w razie czego kup sobie kwas foliowy w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaaa
co na to Twój partner? rozmawiałaś z nim,ze mogło dojść do ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po za tym te niby objawy to może być wszystko inne aniżeli ciąża, więc nie schizujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra87
Jak jeden dzien po okresie to raczej malo to prawdopodobne. ALe zalezy jeszcze czy masz regelarne okres i ile trwal okres. Cykl sie liczy od pierwszego dnia miesiaczki. A ciaze mozna zajsc pomiedzy 9 a 16 dniem cyklu, wiec jesli powiedzmy okres trwal 4 dni a ty sie kochalas 5tego, to masz jeszcze 3 dni zapasu. Nie stresowalabym sie jakby byla toba. Ps. Obczaj tutaj http://polki.pl/dni_plodne.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaaa
mozliwe,że do niczego nie doszło,ale lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjghurnc
Moja kolezanka zaszla wciaze 1 dzien po okresie, dlatego wszystko jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra87
13 dni? to chyba cos nie tak... bo w takim razie mialas 14 dzien cyklu czyli jeden z najplodniejszych dni! a ile twa twój cykl? i czmu takie masz dlugie okresy? ja mam 4/5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOKOLINKOOO
ja mam 3-5 dni,ale nie 13 ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indra87
No tak, to o cykl chodzi (od pierwszego dnia miesiaczki do pierwszego dnia nastepnej) glównie, ale te 13 dni to chyba nie jest normalne, ze miesiaczka trwala. No, ale skoro to tylko raz to moze nie ma sie co przejmowac. Z tym, ze jak mówilam, w tym przypadku ciaza jest bardzo mozliwa niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiaaa
Kasia poczekaj do okresu,jesli nie dostaniesz,to zrób test,czasem dobrze zrobić nawet jak się pojawi,bo zdarza się,że miesiączkując jestesmy w ciązy,nie mając o tym pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
dziewczyny ja mam podobny dylemat,kochałam się z chłopakiem i równo tydzień od dnia pierwszej miesiączki kochałam się z nim i z tego co wiem to wczoraj zaczęłam dni płodne,a sex uprawialiśmy 19,wiem że jest taka możliwość,tylko nie wiem jak wielkie prawdopodobieństwo,że zeszłam,wychodzi na to,że mam większe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę niż Kasia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmałopolski
Prosze odpiszcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zal
Ja wam powiem że ja Mam Całkiem podobny problem . Mam 17 lat i pewnego tam razu Z Moim najlepszym przyjacielem zapaliliśmy Sobie Marihuane , i sie kochaliśmy ja miałam dni płodne i teraz boli Mnie brzuch , często wymiotuje i jest mi słabo, Robiłam wiele testów i każdy Pokazywal innaczej . Więc nie wiem czy jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×