Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chlopakkkkk

Ciekawy artykul - polki jako jedne z najbardziej prostytuujacych sie kobiet.

Polecane posty

Znalazlem ciekawy artykul w ktorym zostalo pisane to ze polki sa jednymi z najbardziej prostytuujacych sie kobiet na swiecie jak to okreslil autor "sprzedawanie sie polek jest to ewenement na skale swiatowa" i jak autor okresla ze jesli dalej w identycznym tempie bedzie szedl wzrost to ludzie z zagranicy zamiast do tajwanu czy singapuru beda jezdzic do polski na latwy sex za kase. W zwiazku z tym zaciekawilo mnie co takiego sprawia ze akurat coraz wiecej polek decyduje sie na sprzedaz swojego ciala, oolo 80% ogloszen internetowych to wlasnie polski sprzedajace swoje cialo (tak wychodzi z tego artykulu - ale weszlem na kilka losowych stron i w sumie zgadza sie), co takiego powoduje takie zachowania takie degradacje zachowan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczymproblem?
nieporadzisz, ostatnio podjalem rozmowe na ten temat z kumplami i moja dziewczyna, czemu zjawisko sponsoringu tak fajnie rosnie, wszyscy stwierdzili ze zbyt prosto zarobione pieniadze, bledne kolo sie zamyka kiedy sie tego sprobuje. Jeden kolega podal mi przyklad prostytutki z rozbitego burdelu ktora na spowiedzi u pani prokurator powiedziala, ze nie ma wykjsztalcenia, nic nie umie i nie wyobraza sobie pojsc do tyry za 1500zl jak miesiecznie ma 10 tys. Przykre to i moja wrazliwosc i morlanosc nie potrafi tego pojac. Szkoda mi tych dziewczyn, ale jak wybieraja taki styl zycia to ich sprawa, nie uratujemy ich, nie uswiadomimy. Zauwaz ze wartosci milosci, przyjazni honoru, wiernosci zatracaja sie bo zostaly wyparte przez pieniadz. To pieniadz mowi o nas jacy jestesmy, co mamy, jak wygladamy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczymproblem zgadzam się z twoją drugą wypowiedzią, świat jest strasznie zdominowany przez pieniądze ale w sumie każdy z nas dąży do tego aby mieć ich coraz więcej choć nie wszyscy za wszelką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczymproblem?
oczywiscie ze nie wszyscy, nie mozemy uogolniac. Fakt faktem ze zjawisko istnieje i sie nasila. Moze na zasadzie tworzenia stylu zycia mody jak na biale kozaczki czy posiadanie auta terenowego...albo lepiej dawania zlego przykladu ktory jest chwytany przez niewpelni rozwiniety emocjonalnie umysl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że problem zaczyna się w domu w wychowaniu (bezstresowym).Dzieciaki nie szanują rodziców ich zdanie się nie liczy.Ważne jest żeby dobrze wypaść przed kumplami i nie mieć gorszych ciuchów i komury :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz "ciekawsze" artykuły do przeczytania. Jak nie to zrób sto pompek. I nie przychodź więcej z czymś takim, bo takie historyjki można sobie z palca wyssać. :O A jak będziesz dalej zagłębiał się w teorię, to w zimę wyskoczysz w "japonkach" i ty będziesz na pierwszej stronie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hluijuih
Wlosi juz przyjezdzaja do Polski na sex. Spedzaja weekend w krakowie, warszawie i nie potrafia nawet wymienic jednego zabytku, bo zwiedzaja jedynie kluby i po takim weekendzie maja pare numerkow na licznikow plus 50 numierow telefonow, wstyd jak cholera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczymproblem?
we Wro wystarczy pojsc do kilku popularnych klubow i udawac obcokrajowca, bylem przy zabawach gdy znajomi udawali hiszpanow badz anglikow, a ja bylem tlumaczem...przykro mi opisywac zachowania naszych dziewczyn ...eh:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka masa dziwek a tutaj tylu porzadnych facetow sie martwi ze nie moze znalezc dziewczyny;p ale nie pomysleli o jednym - im wiecej dziwek tym trudniej porzadnemu facetowi o kobiete pewnie czesc z ich sie znizy i bedzie je r...c a reszta... bedzie szukac w resztach porzadnych kobiet ktorych coraz mniej, dzieci coraz mniej rodzin coraz mniej ... polska polska ... kraj bogaty (haha kraj 3 swiata wiec mentalnosc pozostaje i w glowkach slaowo brzmiace inaczej jak polak = wysokiej wartosci facet = rozloze nogi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reasumujac - glowna przyczyna to niska wartosc kobiet spowodowana systemem spolecznym i promowaniem okreslonego stylu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhkjhkjh
Z tymi obcokrajowcami to bardzo dobrze powiedziane, sam byłem świadkiem nieraz jak leciały do nich. Ale co tu komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×