Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość buraakotka

lumpeks czy sklep z tanią odzieżą typu made in china?

Polecane posty

Gość buraakotka

Cześć, chcialabym zapytać Was czy chętnej odwiedziłybyście lumpeks - zadbany, rzeczy na wieszakach, niektóre markowe - czy sklepik z nową odzieżą wahającą się w kwotach 30-60 zł. Czyli takie bazarkowe ciuszki raczej skierowane do młodych osób. W mojej miescince są 3 lumpeksy (jeden z markowa odzieżą) oraz 6 sklepów z odzieżą nową ale... w jednym jest wszysko - rzeczy, pogotowie krawickie i solarium!!! na zapleczu :) dwa kolejne niby fajne ciuchy ale tylko na wystawie, znaleźć coś w środku to porazka - mają tam rozgardiasz , takie wszystko napchane byle było do tego buty, art. dzieciece, torby... ech... potem jest sklep do którego sie wejść nie da bo tyle towaru że się szukac tam nic nie chce - za gęsto napchane byle jak... Najładniej jest prowadzony lumpeks :) Co Wy na to? lepiej nowe a tanio czy używane a często nieprzeciętne ? A pytam dlatego, że chce otworzyć własny interes :) Z góry dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buraakotka
pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anikaaaaa
mnie sie wydaje ze lumpeks:) sama sie tam ubieram (mam kilka ulubionych) i zcasami moge kupic bluzke nawet za 1zł a zcasmai za 15 zł. najwazniejesze jest to aby lumpeks nie porzypominał w wygladzie lumpeksu:) tylko sklepu z ciuchami ale ceny musza byc typowe lumpiarskie:) Bo jak chodze po szmateksac i widze bluzki za 25 czy 30 zł to az mi sie w głowie nie miesici po co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie lumpeksik
tez mi się wydaje ze limpeks, ale taki na poziomie:) bo tej chinzyzny teraz w cholere i do usrania, nawet na allegro tanie byl;e jakie mozna znalezc. sama kupuje tez na bazarkach nie mówie ze nie, ale wole coś ze szmatexu a ładne, i trwalsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×