Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca kurtki

KURTKI - szukam, jakie kupilyscie, czy chodzicie juz w zimowej?

Polecane posty

Gość szukajaca kurtki

ogolnie temat dotyczy kurtek szukam kurtki i nie moge znalezc, bo c hcialabym jakas dopasowana ale ciepla, najbardziej bym chciala taka welniana krotka ale czy ona nadaje sie na zime? gdzie mozna kupic jakies fajne oprocz allegro bo tam jakos nic ciekawego nie znalazlam, od razu mowie ze potrzbny mi maly rozmiar najlepiej Xs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aberhollco
mam ten sam problem, tez najchetnej chcialabym welniany krotki plaszczyk do polowy pupy lub za pupe, ale na mrozy sie nie nadaje. tez nosze xs i w puchowych wygladam jak balwan. szukam czegos z ocieplina, najlepiej dluzszej kurtki z wcieciem w talii z matowego materialu;) bo wszystko ortalionowe, sliskie i swiecace brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baś25
kurtke zimowa mam od 3 lat ta sama, na ciezkie mrozy sprawdza sie super, wiec nie bede kupowac nowej poki co. na taka pogode jak teraz kupilam sobie welniana kurteczke w H&M, co prawda, gdyby nosic ja sama, to byloby juz bardzo zimno, ale zakladam zawsze normalny sweterek, na to polar, pozniej kurtka, cieply szlo-komin, rekawiczki i jest mi bardzo cieplo. tak wiec polecam to rozwiazanie - zaopatrzyc sie w cieply polar - minimum 200 i nosic go pod plaszcz/kurtke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca kurtki
ja w tamtym roku kupilam puchowa rozmiar xs ale chyba jakas zawyzona numeracja albo taki fason bo tez wlasnie wygladam jak balwan;/ kupilam ja wtedy bo to byla jedyna w takim rozmiarze wszystkie byly na mnie za wielkie a zimno juz bylo i musialam kupic na biegu no ale wtym roku mam wiecej czasu na to wiec poszukuje, tylko kiepsko mi to wychodzi ;( a co sadzicie o tym? http://moda.allegro.pl/monaco-238-zimowy-ocieplany-plaszcz-s-i1269424443.html pisze ze ocieplany ale czy nadaje sie na zime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
ja mam na teraz taka: http://kissarabbit.pl/produkt,kutrki%20i%20p%C5%82aszcze,Otul%20mnie podoba mi sie to, ze pasuje do sukienek i spodnic, a ma tez kaptur na deszcz i taka sportowa nutke;) na zime wkladam jednak cos puchowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzana najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skóra modna FOREVER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raczej stawiam na płaszcze których mam 5 czarny do kolan, czerwony za pupę, beż krótki, szary-krótki i jeden w zielono-szarą kratkę). Kurtki mam 2 -narciarską-czarną w kolorowe kropki i brązową z karturem. Nie chodzę jednak jeszcze w tych ciuchach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
carlica, świetna ta kurtka, ale pierwszy raz widzę te firmę. Cen nie mają wygórowanych :) nawet o kupnie myślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
no fajna jest, ja mam tez sweterki od nich bo sa swietne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
lil23, to masz w czym wybierac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio mam, ale to jest mój kilkletni dorobek. Polecam każdemu tak się zaopatrzyć(oczywiście jak mu kasa pozwala), bo mając jedną kurtkę to ciężko poszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
carlica, a te sweterki się nie mechacą czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
mandarynka, wszystko jest ok, dobrze sie piora, nosza itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
ładna ta panterka, bardzo na czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
tez mi sie podoba:D czesto go nosze bo do wszystkiego pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
wydaję się być porządny materiał :) pewnie dobrze się pierze i nie mechaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka_taNczy
ja też szukam krtki zimowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
nie no juz troche ja mam i nie widac sladow uzytkowania:) no dziecwzyny juz najwyzszy czas na kurtki zimowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ci poszukać na stronie allinside.pl. Tam jesst bardzo duży wybór fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ten sezon zimowy kupiłam sobie taki płaszcz. Wykonany z dobrego materiału, dobrze trzymający ciepło. https://www.lejdi-sklep.pl/p6162,welniany-kaszmirowy-plaszcz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam już wiosenną - upatrzyłam sobie taką zamszową w show roomie - piękna jest! :) A że ejszcze załapałam się na zniżkę do sklepu z kuponiarni to już w ogóle podwójnie zadowolona jestem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze w zimowej, ale planuję zakup bomberki. Czytałam, że jest będzie bardzo modna wiosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełniana kurtka na zimę chyba nie za bardzo, jeśli będzie padał deszcz lub śnieg to cała przemoknie. Bardzo duży wybór masz na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, wiele ofert różnych sklepów internetowych i fajna porównywarka cen, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×