Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

BEZNADZIEJA. ta cała sabińcia, głos jakich tysiace, śpiewała jak tysiace innych jej typu laseczek, jakaś paranoja i totalne nieporozumienie. a ten mimajselfendaj to już w ogole, wtf? BEZNADZIEJA jak dla mnie. najlepszy byl ten mirek, koleś sie napracowal by to wyćwiczyć etc. no i ten dzieciak damian tes spoczi, bo w jego wieku grac na perce i jednoczesnie dobrze śpiewać to jest coś. ale wiadome, czemu wybrali zespól a nie jego. BO BYŁOBY JUZ 4 ŚPIEWAJĄCYCH FINALISTÓW I TO SOLO! było do przewidzenia, żal. i tak jestem za lisieckim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet od białych myszek
you know what i mean , you now ? :P know how, how high :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mi szkoda tego Damiana, ten durnowaty zespół już daje koncerty, a co ma zrobić taki czternastolatek ? załamka, jestem załamana głupotą tej idiotki, nienawidzę Jej, nie zna się idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet od białych myszek
what the fuck :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet od białych myszek
jeszcze pytanie mam :P kto wie jak nazywa się facet od myszy i królika ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo się chłopak załamał ? bo wyszłam, trzasnęłam drzwiami, najchetniej bym zajarala, tak mnie baba wkurwila, ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten facet od białych myszek
Netefilka , a nie lepiej być nekrofilem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłaś za Damianem ? szczerze wiecie co, nie wiem, co się ze mną dzieje, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że DAMIAN nie przeszedł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja nie rozumiem, po co ta Foremniak w jury. Bardziej by pasowała Przybylska, szkoda, że się nie zgodzła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 342d
ten maly kudlaty co spiewal po francusku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uffffffffff dobrze
dobrze, że przeszło me myself and i :D Ale byłam pełna nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grunaaaaaaaaaaaaaaa
hahaha a myslalam ze dla show tam biora.. ale to wymowka dla nieprechodzacych nawet raz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titka19
Co to w ogole ma byc jakis idol? juz 4 śpiwających w finale, chyba juz nie bede ogladac MT ;/ a co do pytania pomocypmocymayda to ta piosenka to piosenka z filmu " requiem dla snu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titka19
ale powiedzialam ;p Ta piosenka to kawałek w "Requiem dla snu" - tak może lepiej hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Program wyraznie ustawiony. Za tydzien przejdzie ten niewydarzony chlopaczek - Lisiecki i te trzy "laski"...czyli na 6 miejsc 6 bedzie zajetych przez wokalistow, a zostana juz tylko 2 polfinaly. Parodia jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejs
a ja chcialam żeby dostal sie pan z kołeczkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pejs
dobrze, że dostal sie me myself and i, przynajmniej są oryginalniejsi. same śpiewaki do cholery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo chciałam by przeszedł Mirek z kołem i bracia Kłeczkowie, jestem wkurzona, bo ile można słuchać tych śpiewających, sa przecież inni zdolni ludzie poświęcający wiele pracy w swój talent. Powinien być 1 półfinal gdzie byliby wszyscy wokaliści i już. Jedyny wokalista, który przyprawił mnie o dreszcze swoją barwą, przepiękną, ciepłą to Kamil Bednarek, reszta bez przesady - jest napawdę mnostwo ludzi tak śpiewających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajajajaja
No to dziś Mam talent... piszmy o swoich wrażeniach :) Osobiście jestem za WUSHU i za Jimem albo Ania i Jackiem, zobaczymy co pokażą :) byle nie kolejni wokaliści :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziemy oglądać tą ŻENADĘ :D obstawiam że dziś znowu wygrają dwaj śpiewający ten mały dzieciak z kręconymi włoskami który śpiewa francuskie piosenki i oczywiście Lisiecki - młody 17 letni przystojniaczek ciasteczko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hippbaby
aliksandra oglądasz dziś na żywo? Powiesz mi jakiego smsa wysłać jak będzie po występie "młodego przystojniaka ciasteczko"? :D Kurka nie mam dziś dostępu do TV :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaglosuje
na Piotrka Lisieckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×