Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aliksandra

MAM TALENT komentujemy NA ŻYWO

Polecane posty

Gość only meeeeee
Wydaje mi się ze rzeczywuście było wszystko z góry ustalone. Zobaczcie ze Kamil wcale nie był zaskoczony , ani ucieszony że wszedł do finału tzn do trójki, i jak się spytał go Hołownia jak tam emocje powiedział "doobrze" takim kpiącym tonem, pozniej na słowa prokopa "trzymajmy kciuki" uśmiechnął sie kpiąco i zaczał kiwac z niedowierzaniem głową, tak samo jak usłyszał ze jest w trójce- kiwał tylko głową , jakby chciał pokazac ze to jest żałosna szopka. Pozniej jak juz ogłosili ze magda wygrała, powiedział cos do Prokopa a on kiwnął glowa jakby sie nie zgodził, a Kamil chwilę po tym machnął ręka i szybko poszedł. Mozliwe ze widzieli ze KAmil słabo udaje i nie pozwolili mu nic powiedziec, a on wkurzyl sie i poszedł . Mam tylko nadzieje ze dostał te 100 tys za drugie miejsce, tak jak w poprzedniej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only meeeeee
oprócz tego powiedzieli ze Magda wystąpi w filharmonii - ze to wielka niespodzianka- i jasne, tak szybko znalezli jej miejsce na koncercie w filharmonii . Wszystko to ściema .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co ja mam w...
Taa , on tak mowil kpiacym glosem i wogole strugal burak takiego pewniaka , ze zok.Myslal ze ma wygrana w garsci dlatego sie tak zachowywal.Gdyby tego nie robil to pewnie by wygral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only meeeeee
Ale to widac bylo, zwroc uwage jak krecił głowa , jak go wyczytywali nie był wcale zaskoczony, widać było ze znał juz wynik i że był smutny/ zły, ze musi brac udział w tej szopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgujfg
A slyszalas co mowil jak spytano co zrobi jakwygra z kasa ? Odpowiedzial " \nie myslalem o tym , przyjdzie na to czas" Co za huj bezczelny , jak widac nie przyjdzie.Woda sodowa mu jebla do glowy jak uslyszl o sobie pare opinii ze to pewniak i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only meee
"przyjdzie na to czas" - przyjdzie czas na myslenie o tym jezeli wygra, ja to tak zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfdjujgj
Ja uwazam ze zgubila go ta pewnosc siebie .Moim zdaniem jednak to on powinien wygrac , tylko sam na wlasne zyczenie to zyebal.Ps wlasnie spiewa w dzien dobry tvn ten bednarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grotiiii
a z jakiej racji to jeszka dostała nagrodę specjalną od soraya 100 tys złotych? Czy to jest sprawiedliwe? Dlaczego żaden z chłopaków nie dostał tylko ona, która miała Bóg jeden wie które miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×