Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Mam pytanie > czysta ciewakosc

Polecane posty

Gość Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Mieszkam na Wyspach od jakiegoś roku i jestem ciekawa ile kosztują teraz najprostsze produkty spożywcze, takie jak chleb, cukier, dobre masło czy nawet piwo. Byłabym wdzięczna za odpowiedz, bo w najbliższym czasie wybieram się do Ojczyzny i nie wiem na co mam się przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
chleb zwykły ok 3 zl, taki pełnoziarnisty, czy razowy pow. 4-5zł cukier chyba 3 zł masło ok 2zł piwo ok4 zł mały sklep w Wawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowe ciastko
masło na pewno nie 2 zł chyba że takie mini na jedną kromkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ja zazwyczaj jadlam maslo czeladzkie albo laciate, to tez watpie ze 2 zl. A np. karton mleka laciatego, butelka wodki ?- bo zapewne znajomi beda chcieli sie "przywitac" np sobieski czy Bols ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
o0 6 zl ???!!!!!! MASAKRA !!!!!!!!!!!! przecież na 2 tygodnie to muszę z 2000zl u stukać !!! Nie mowie oczywiście o samym jedzeniu, ale tez nie chce sobie odmawiać za bardzo. A np. pizza jakas duza na zamowienie telefoniczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mieszkałam w Irlandii (jeszcze całkiem nie dawno) to jak przylatywałam np na 2,3 tyg do Polski to zawsze miałam przy sobie okolo tys euro. zebym sie nie musiała stresowac. Niestety polskimi cenami sie nie da;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×