Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaaawwwwwwww

wytlumaczcie midlaczego idziecie do slubu koscielnego w bailej sukni skoro.....

Polecane posty

Gość A ja się wypowiem...
Ślub 3 tys. ?? Tego to jeszcze nie słyszałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak sypiacie z facetem przed slubem? wiekszosc osob nawet do koscila latami nie chodzi, zabezpiecza sie,pigulki i innesprawy a do koscielnego idziec? przeciez to obludaaaaaaaaaaaa a co do każdemu do łóżka zaglądasz, że wiesz kto sypia a kto nie i jaką metodę anty stosuje i czy w ogóle stosuje? ;) nie jesteś Bogiem autorko, daj na luz i reszcie tez radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] cfdcfvg hmmm niech zgadnę kolejny nietolerancyjny antyklerykał wpiepszający się w sprawy katoolików? to czy robią źle czy dobrze to ich sprawa i ich sumienie, chooj ci do tego tzwelu" rozmawiamy o zjawisku a takze o sumieniu lub jego braku - jak rowniez hipokryzjki - czemu sie tak bulwersujesz a moze ma tu zastosowanie zasada uderz w stol a odezwa sie nozyce"? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"walczyć? haha a nie wzięłaś pod uwagę tego, ze nie wszyscy ateiści są wojującymi antyklerykałami tryskającymi jadem na wszystko co ''święte'' i ''religijne''? a może im to zwisa? są obojętni, to raz, a dwa to robią to nie dlatego że muszą, ale dlatego, że chcą - np. kochają swoich rodziców, którzy są gorliwymi katolikami, i wiedzą, że jeśli ochrzczą dzieci czy wezmą ślub to ich rodzice będą przynajmniej spać spokojnym snem, robią to dla nich, bo nie są egoistami" to sie nazywa hipokryzja, konformizm lub zwykle tchorzostwo - osobiscie ani mnie to grzeje ani ziebi - ale lubie precyzje. Przeciez rodzicom takich os=os nie chodzi o slub koscielnychrzciny tylko o ulude ze ich dzieci naprawde tak mysla - o tzw. pozoranctwo najczesciej , wygodnictwo 9skoro ich dorosle dzieci sa niewierzacy a robia to dla sw. spokoju swoich rodzicow) przy czym czesto owymi tchorzami sa wlasnie ci rodzice - nie potrafiacy uszanowac odmiennych decyzji swoich dzieci i dojrzec do nich (a dorosle dzieci zyja w pewnego rodzaju emocjonalnym zastraszeniu) - sytuacja istnie patologiczna dla obydwu stron;(((( serdecznie wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czasy sie zmienily ! Dziesiaj ksiadz jest czesto ojcem a kosciol jest pelen fanatykow placzacych nad utrata wiernych ! Biala kiecka nie symbolizuje czystosci juz od dawna dlatego mamy wybor roznych kolorow a jak komus sie biala podoba to ma biala Poczytaj sobie np na tym forum ile lasek ma romans z ksiedzem ?? i skad ten pomysl o czystosci PM skoro duchowni nie sa juz duchownymi??? A wskaznik rozwodow w ostatnich 10 latach ?? Mozna byloby tak pisac i pisac. nasz religia juz nie jest taka jaka byla 20 lat temu..." etam - dziecinnie naiwne tlumaczenie;-) z cyklu ja kradne ale inni kradna wiecej - zenada;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR ale z Ciebie menda ty chyba życia nie masz" ulzylo?;-) to i ja sie ciesze skarbie ;-) i jak mnie rozgryzlas/es - zastanawiajace jak nietolerancyjni wobec odmiennosci bywaja czasem ludzie - byle tylko dowalic skoro inaczej sie nie da wejsc na poziom rozmowcy;-) hhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hu, hu - ale sie watek rozwinal;-) ;-) ;-) "ho ho ho to się uśmiałam podac Holandię jako przykład kraju normalnych ludzi, gdzie homosie rządzą, aborcja i eutanazja to codzienność, a zamuleni ludzie odurzają się trawką" wiedza to ty nie grzeszysz - to fakt ;-) przynajmniej nie w wiedzy na temat stosunkow miedzynarodowych i znajomosci innych panstw - to ze ty panicznie boisz sie slow: homo, aborcja, eutanazja to....zrozumiale, tak zwykle reaguja zagubione osoby;( atakiem na to co nieznane i innie - bo nie sa tego w stanie rozumkiem swym objac a nowe dla nich rowna sie zlo - dlatego katolikami latwo manipulowac opowiadajac im niestworzone historie na temat piekla i szatana ;-) ;-) ;-) "to ja jednak wolę w katolandzie żyć, gdzie mamusia mnie nie wyskrobała i dzieci czy społeczeństwo nie ukatrupią, jak już będę stara. ufff/ " i bardzo dobrze - ja tez wole zebys zyl/a w katolandzie - jak to zostalo ujete;-) tylko tu UMIESZ funkcjonowac aha, a wracajac do holandii - tam mamusie rodza swoje dzieci a starszych ludzi nie poddaje sie eutanazji - ale jak wiekszosc obywateli katolandu lubisz przejaskrawiac, pewnie za swoim kosciolkiem, zeby oswoic "wszelakie zlo - uwazaj zeby szatan cie ogonkiem swym nie cmoknal ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR ale z Ciebie menda
muszę znowu sobie ulżyć. ale nie mów do mnie kochanie, bo mi się niedobrze robi. swoją droga, mogłabyś się opisać. jak wyglądasz? jesteś przysadzistą blondynką z dużym cycem? bo takie podobają mi się najbardziej - twarzy nie opisuj, wystarczy że założysz worek na głowę. dobrze że nie jestes katoliczką, bo to znaczy, że lubisz seks, a ja mogę ci dogodzić. to co, zabawimy się, lachociągu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ROR ale z Ciebie menda muszę znowu sobie ulżyć to zrozumila kochanie ;-) ;-) ;-) najwyrazniej nie radzisz sobie z wlasnymi emocjami wiec ulzyj sobie - na mnie to dziala jedynie lechczaco juz wyjasnialam ;-)))) "ale nie mów do mnie kochanie, bo mi się niedobrze robi" a to juz twoj problem skarbenku ;-) a ja zawsze robie co chce - wiec prosby ani grozby na mnie nie maja prawa dzialac;-)) "droga , mogłabyś się opisać. jak wyglądasz? jesteś przysadzistą blondynką z dużym cycem? bo takie podobają mi się najbardziej - twarzy nie opisuj, wystarczy że założysz worek na głowę." widze ze nie mozesz przetsac o mnie myslec;-))))jestem do tego przyzwyczajona ze fascynuje soba innych;-)) "dobrze że nie jestes katoliczką, bo to znaczy, że lubisz seks, a ja mogę ci dogodzić. to co, zabawimy się, lachociągu?" niegdzie nie napisalam o swoim stosunku do religii - wiec twoje wnioski moga okazac sie dalece bledne;-)) nielatwo mi dogodzic byle przechwalki mi nie imponuja;-)) a seks uwielbiam -to fakt;-)) natomiast widze spory deficyt u ciebie w tym wzgledzie - to smutne - ale czeste w przypadku takich jak ty;-) p.s. zachecam do wiecej inwektyw pod moi adresem - wazne ci to pomga ulzyc jak wczesniej zostalo napisane;-) skoro seks is out of your reach kochanie;-))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR ale z Ciebie menda
no nie bądź taka, wrzuć na luz i opisz jakie masz balony i czy dupę masz duża. jaki lubisz seks? robiłaś to z dziewczyną? lubię takie wyluzowane i uśmiechnięte dziewczyny jak ty. mam nadzieję, że cała jesteś luźna, bo fisting z tobą to o czym marzę. a i powiedz ile masz lat, bo nie lubię ani za młodych ani za starych. kolejna sprawa - jakie masz włosy? oczywiście pytam o te na wzgórku wenery. o właśnie, mam nadzieję że żadnych chorób wenerycznych nie masz, bo dla mnie zdrowy seks to podstawa. jestem strasznie wyglodzona i chetnie sie toba zajme, tylko muszę wiedzieć jak wyglądasz. więc wrzuć na luz i zrób mi tę przyjemność, maleńka. z przyjemnościa popatrzę na twoją główkę między moimi nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KoROR ale z Ciebie menda no nie bądź taka, wrzuć na luz i opisz jakie masz balony i czy d**ę masz duża. jaki lubisz seks? robiłaś to z dziewczyną? lubię takie wyluzowane i uśmiechnięte dziewczyny jak ty. mam nadzieję, że cała jesteś luźna, bo fisting z tobą to o czym marzę. a i powiedz ile masz lat, bo nie lubię ani za młodych ani za starych. kolejna sprawa - jakie masz włosy ? oczywiście pytam o te na wzgórku wenery. o właśnie, mam nadzieję że żadnych chorób wenerycznych nie masz, bo dla mnie zdrowy seks to podstawa. jestem strasznie wyglodzona i chetnie sie toba zajme, tylko muszę wiedzieć jak wyglądasz. więc wrzuć na luz i zrób mi tę przyjemność, maleńka. z przyjemnościa popatrzę na twoją główkę między moimi nogami. chanie hahahahahhahaha ;-) a skad u ceibie takie przekonanie ze jak soebie czegos zyczysz to to sie spelni;-) zansz powiedzenie nie dla psa kielbasa - jesli nie to czas je poznac;-) to ze ty lubisz wyluzowane dziewczyny nie znaczy ze one lubia takich spietych jak ty;-) ;-) ;-) ;-) " robiłaś to z dziewczyną? lubię takie wyluzowane i uśmiechnięte dziewczyny jak ty. mam nadzieję, że cała jesteś luźna, bo fisting z tobą to o czym marzę" wiesz jak mowia nadzieje to matka idiotow - chyba nawet pasuje;-) """"o właśnie, mam nadzieję że żadnych chorób wenerycznych nie masz, bo dla mnie zdrowy seks to podstawa." spojrz wyzej juz odnioslam sie do kwestii nadzie w twoim przypadku;-) ""jestem strasznie wyglodzona i chetnie sie toba zajme, tylko muszę wiedzieć jak wyglądasz" to ze jestes wyglodzona to slychac;-) bidula z ciebie - nawet soba sie nie umiesz zajac a co dopiero kims takim wyrafinowanym jak ja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR ale z Ciebie menda
masz taki cięty język i jesteś taka wyszczekana więc pewnie oral to twoje ulubione hobby. no chodź popieścisz mi groszka. lubisz pewnie takie sporty. wrzuc na luz i daj się ponieść uczuciom, wiem że tego chcesz, sama gadasz jak wygłodzona sunia, pewnie faceci cię nie chcą, ale nie martw się, ja cię przyjmę - my lesby musimy trzymac się razem, mam tez fajną kolekcję wibratorów to się razem zabawimy. no chodź, nie bądź taka, nie daj się prosić, czuję jak ci soki ciekną po nogach od mojej gadki. lubie takie inteligentne złośliwe suki jak ty, nakrecilaś mnie strasznie tymi komentarzami na forum. no chodź Kopciuszku, zrobię z ciebie prawdziwą księżniczkę. podaj mi numer telefonu i się umówimy na małe tete atete. twoja wiara mnie nie interesuje, interesuje mnie tylko seks z tobą. i weź się wreszcie opisz, bo nie wiem czy jesteś dużą blondynką czy zasuszoną brunetką, co utrudnia mi moje fantazje, bitch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkbnjnjnj
a dlaczego Watykan teraz pracuje nad zniesieniem celibatu co mu zajmie jak przewidują 50 lat? Bo zdaje sobie sprawe, że za jakiś czas juz nie będzie księży pedałów... ja to rozumiem tak - Bóg jest i w niego wierze, a kościół, księża i to ich całe gadanie to tylko instytucja, wierzę w Boga, a nie w księży, jak zaciaże to klecha mi nie da pieniędzy na dziecko, a co copiero na gromadke dzieci. Poszłam do slubu z welonem i w białej sukni, bo jestem wierząca, jestem dobrym człowiekiem i mam i będe miała jednego tylko faceta czyli mojego męża. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleaznko powyzej - skarbenku - Ty fora pomylilas - zapraszam na erotyczny - ach glodnemu chleb na mysli;-)))))) starasz sie i prowokujesz - ale marniuko, oj marniutko - i ani seks okralny, ani soki po nogach plynace ani fisting - nie wznosza cie na wyzyny;-)))) ale bede dobroduszna i pozwole dalej ci fantazjowac na swoj temat;-)))))))))) ;-)))) lubie miec fanow;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, i nie lubie braku logiki - raz piszesz zem wyglodzona a raz ze cie nakrecam;-))) " lubisz pewnie takie sporty" a co ciebie to blokuje zapewne;-) ""sama gadasz jak wygłodzona sunia, pewnie faceci cię nie chcą, ale nie martw się, ja cię przyjmę " no to mnie rozgryzlas bystrzacho;-)))))))))))))) "mam tez fajną kolekcję wibratorów to się razem zabawimy" dzielenie sie wibratorami jest nihigieniczne - kiepsko z edukacja u ciebie - wiec odpadzasz w pezdbiegach;-) "no chodź, nie bądź taka, nie daj się prosić" "nakrecilaś mnie strasznie tymi komentarzami na forum" no fakt ja juz tam mam ze radzko kto moze przejsc obojetnie obok mnie;-)) ustaw sie w kolejce i cierpliwie i laskawie czekaj;-)) "no chodź Kopciuszku, zrobię z ciebie prawdziwą księżniczkę" jestes tendencyjna - nie kazdy kopciuszek chce byc ksiezniczka;-)) ""twoja wiara mnie nie interesuje, interesuje mnie tylko seks z tobą" i znowu ta tendencyjnosc i cienki egocentryzm - bo ja chce, ja to ja tamto ;-))) - a co to kogo obchodzi co taki mis jak ty chce?? "weź się wreszcie opisz, bo nie wiem czy jesteś dużą blondynką czy zasuszoną brunetką, co utrudnia mi moje fantazje, bitch!" wez - to mozesz sie tak zwracac do rownych sobie do mnie to poprosze "bedzie pani laskawa""" ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poszłam do slubu z welonem i w białej sukni, bo jestem wierząca, jestem dobrym człowiekiem i mam i będe miała jednego tylko faceta czyli mojego męża. Tyle" nie rozumiem - Ty sie chwalisz czy zalisz??? tyle;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyższa wypowiedź trafia w se
ROR na taka inteligentna sie kreujesz, a odpowiadasz na głupkowate prowokacje na pol strony :D:D:D A co do pytania ja odpowiem, idę w białej bo mi się taka podoba ;) a co inni myślą o mnie to mam głęboko w nosie, nikt za moje prześcieradlo nie robi zeby mnie oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[zgłoś do usunięcia] powyższa wypowiedź trafia w se ROR na taka inteligentna sie kreujesz, a odpowiadasz na głupkowate prowokacje na pol strony " nie ma czegos takiego jak kreowanie sie na kogos inteligentnego - takie zjawiska w przyrodzie nie wystepuja;-))))))))) i nie ma glupich prowokacji - bo z reguly sa wynikiem jakiegos deficytu a to juz jest zastanawiajace "A co do pytania ja odpowiem, idę w białej bo mi się taka podoba a co inni myślą o mnie to mam głęboko w nosie, nikt za moje prześcieradlo nie robi zeby mnie oceniac" ale i tak wszyscy cie oceniaja i beda;-))) fajnie ze masz biala kiecke - ja uwazam ze biale kicki sa boskie - serio 16:37 [zgłoś do usunięcia] ROR ty mendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" widze ze sie mna zaczynasz fascynowac, dobrze. mowisz nie, myslisz tak"" a tam - presadzasz - troche mnie bawisz to fakt ;-))) ale nie tak latwo mnie zafascynowac - pamietaj o tym skarbie na przyszlosc;-)))))))))) "faktycznie jestes troche glupia" no ulzyj sobie, ulzyj ;-))))) napisz jaka jestem glupia - no smialutko poobrazaj mnie troche - tak to juz jest ze jak nie mozna czegos/kogos miec to czlowiek podswiadomie probuje to uczucie oswoic poprzez prosta negacje i wyparcie;-))) wiesz - jak bys rzeczywiscie stosowala techniki kt i mnie proponujesz (mimo ze zasmiecasz topik) to bys byla naprawde wyluzowana - bo nic lepiej na skolatane nerwy nie robi nie seks;-)) a tak tylko szpanujesz nazwami - a widac ze nerwy bez chilloutu, nie spinaj sie tak - to szkodzi na caly uklad nerwowy;-)) ""jak czytam te twoje odpowiedzi na pol strony" zgadzam sie dla ciebie pol strony to moze byc za duzo - zwlaszcza jak ktos nie nawykl do czytania i pracy z tekstem - wiec nie przemeczaj wzroku i czytaj tylko pierwsze i ostatnie slowo;-))))))) ""ale nie musisz byc madra, wystarczy zebys lubila seks jak kon owies, a pisalas, ze tak jest, wiec spoko" oj mylisz sie - czym bardziej inteligentna osoba tym zwykle bardziej wyrafinowana w seksie - ale skad ty masz o tym bidulo wiedziec w koncu;-)) "braku logiki w wyglodzeniu i nakrecaniu nie ma, kiepsko u ciebie z inteligencja, ale jak mowilam - nie ma to znaczenia" oj masz racje - kiepsko u mnie z inteligencja oj kiepsciuchno;-))))) " wazne ze masz d**e i cyc na miejscu, reszta sie ulozy" tego tez nie mozesz byc pewna - moze mam biust i penisa;-))) widzisz logika czasem sie przydaje bo nie zaweza tak hotyzontu myslowego;-)) "caluje prosto w twoje glupie rozwarte rylko!:" dziekuje;-)) ""a co do kolejki fanow, to pamietaj - jestem na pierwszym miejscu, mendo!" milo ze ci zalezy;-)))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR ale z Ciebie menda
"faktycznie jestes troche glupia" - gdzie tu negacja i wyparcie? akceptuje cie taka jaka jestes, czyli upierdliwą mendą! jak masz cyce i penisa to nic, zamiast wibratora bedzie się nadawał. czytaj ze zrozumieniem - dla mnie najważniejsza jest twoja dupa i cyc, a to myślę że u ciebie w sporych rozmiarach. kręci mnie twój wspaniały umysł, wielkoduszność i dobre samopoczucie. dlatego też myślę, że jestes zwalistą blondyną - bo Polak jak głodny, to zły, a ty zawsze uśmiechnięta, więc pewnie wpierdalasz co tam ci tylko w ręce wpadnie, i zad rośnie ku uciesze gawiedzi. doceniam też twoją troskę o mnie i moje życie seksualne, dlatego namawiam cię do kilku szybkich numerków ze mną. owszem, jestem pierwsza w kolejce, ale za mną tylko krótki ogonek - ten u dołu moich pleców. więc podmyj swoje skarby i wpadnij do mnie wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdzie tu negacja i wyparcie?" w zaszdie ro wszedzie ale nie zloszcze sie - masz prawo nie rozumiec;-))) raz piszesz ze jestem inteligentna a raz ze glupia - jestes chybotliwa;-) ""akceptuje cie taka jaka jestes, czyli upierdliwą mendą!" no ulzyj sobie ;-))) licze na wiecej;-) "kręci mnie twój wspaniały umysł, wielkoduszność i dobre samopoczucie . dlatego też myślę, że jestes zwalistą blondyną " i znowu brak logiki - zwlaiste blondynki bywaja rowniez osobami bez wspanialego umyslu i o zlym sampoczuciu ......zjestes dla mnie zbyt banalna - ale tego tez mozesz nie zakumac;-)))))) więc pewnie wpie**alasz co tam ci tylko w ręce wpadnie, i zad rośnie ku uciesze gawiedzi""" nie mierz mnie kochanenki swoja miarka;-))) bo jak juz mowilam moze ona - twoja miarka - byc dla mnie...przykrotka;-) """doceniam też twoją troskę o mnie i moje życie seksualne, dlatego namawiam cię do kilku szybkich numerków ze mną" byc moze przyjme twoja propozycje jak zaoferujesz cos interesujacego - na razie leci sam banal kt utwierdza mnie w przekonaniu ze bedzie to zmarnowany czas jedynie;-))) "owszem, jestem pierwsza w kolejce" kochanenki to tylko tobie sie wydaje ze jestes pierwszy - juz pisalam pochlebia mi ze ci zlezy;-)))))))))))))))))))))))))))))) juz p[rosilam badz cierpliwy a spojrze moze kiedys na ciebie laskwaszym okiem;-) "więc podmyj swoje skarby i wpadnij do mnie wieczorem. nie badz taki naiwny - na taki zaszczyt to ci przyjdzie poczekac ...moze nawet latami;-)))) ale zapewniam cie warto;-))))))) poprz. | 1 2 3 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, bylabym zapomniala - skoro mnie zapraszasz to podaj adres - tak nakazuje etykieta - a ja ocenie czy wyprawa bedzie daleka i warta swieczki;-))))) jak nie - to uznam ze blefejusz w kwestii zaproszenia tak szeroko jak w kwestii seksu - i operujesz co najwyzej technikami zananymi ci z raczej z nzawy niz realnego doswiadczenia;-)))))))))))) kochanie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyzsza wypowiedz trafia w se
No to niech oceniaja mam to nosie, jak pisałam. Ja jak ide na wesele to sie nie zastanawiam czy skoro panna młoda ma białą kieckę, to jest dziewicą ?? Ale jak widac, niektorzy maja i takie problemy i lubią wlazic innym do lozka, moze dlatego, ze same nie maja w swoim nic ciekawego, nie wiem :D Ok, niech Ci będzie, nie kreujesz się na inteligentna. JESTES MEGA inteligentna ! Najmądrzejsza na tym forum, ba ! na całym świecie :D Brawo brawo brawo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powyzsza wypowiedz trafia w se
I może zaloz wlasny topik,na ktorym bedziesz pisala elaboraty do swojego prowokatora, bo w tym momencie rozpieprzasz topik swoimi wywodami na 3/4 strony .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No to niech oceniaja mam to nosie, jak pisałam. Ja jak ide na wesele to sie nie zastanawiam czy skoro panna młoda ma białą kieckę, to jest dziewicą ?? " ja tez nie ;-)))) ale jak ciaze z reguly widac i czasem to wyglada zabawnie;-)) "Ale jak widac, niektorzy maja i takie problemy i lubią wlazic innym do lozka, moze dlatego, ze same nie maja w swoim nic ciekawego, nie wiem " do lozka - a i chetnie - ale to tylko za obopolna zgoda i zaproszeniem;-)))) generalnie nie spechjalnie mnie bulwersuje seksualnosc innych , ale hipokryzja - a zwlaszcza jej powody - zastanawiaja;-))) ""Ok, niech Ci będzie, nie kreujesz się na inteligentna. JESTES MEGA inteligentna ! Najmądrzejsza na tym forum, ba ! na całym świecie Brawo brawo brawo ! " dzieki - nareszcie doszlismy do konsensusu ;-))))))))))))))))))) "I może zaloz wlasny topik,na ktorym bedziesz pisala elaboraty do swojego prowokatora, bo w tym momencie rozpieprzasz topik swoimi wywodami na 3/4 strony" nie ma obowiazku czytania ;-)) jelsi wzrok to meczy tudziez uwazasz ze tresc nic nie wnosi - natomiast uwage skieruj do mojego prowokatora ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×