Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mano

życie bez miłości

Polecane posty

Gość mano

mano A wiec tak : Pewnego słonecznego dnia zostaliśmy zaproszeni na 18 poszłam do koleżanki i spotkałam tam takiego kolesia Jakuba którego znałam z widzenia. Po 18 zostałam aby pomóc organizatorce posprzątać i on też został ( Jakub ) i jeszcze innych osób. Robiliśmy wszystko razem poruszaliśmy każdy temat było wspaniale uczył mnie jak składać namiot jak w amerykańskich filach i wgl. było całkiem nieźle .. Wymieniliśmy się numerami gadu ( on chciał ) i do mnie napisał żebym sobie zapisała że to on. Kilka dni później napisał do mnie ale nie mogłam rozmawiać bo cały czas mi się wył. net i coś przerywało. Następnego dnia napisał do niego i że go przepraszam i spytałam się czy coś konkretnego chciał on nie i już nic nie napisał .. x[ kilka dni później napisałam do niego o 23 na gadu żeby poszedł już spać bo na tym sprzątaniu po osiemnasce wspominał że się nie wyspał. a on do mnie " odrabiam zadanie domowe słonko " .. widzieliśmy się dziś "przelotnie" nawet cześć mi nie powiedział. O co może chodzić ? .. a i jeszcze nasza wspólna koleżanka zrobiła spotkanie i pozapraszała nas i on się pytał czy idę a ja że raczej tak i zaczeliśmy rozmawiać i się spytałam Co tam u niego a on że jutro się wszystkiego dowiem. Na tym spotkaniu nawet hey mi nie powiedział tylko podrywał koleżankę z którą przyszłam... Co mam o tym myślec .. ? .. już sie pogupiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×