Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Myrevin

Kobiety, poznajcie swoje ograniczenia.

Polecane posty

Nawet nie wchodzę bo filmik znam :P Suuuuchar :P Ale dobry, zwłaszcza z tym zobrazowaniem przyswajania informacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myr odpowiedz na pytanie
podaj, jaki wg ciebie jest procentowy rozkład w dwóch grupach: 1. ci, którym się w miarę powodzi, są wykształceni, mają dobrą pracę zawdzięczają to (razem 100%): a. swojej pracy, ambicji i uporowi (podaj %%) b. układowi i układom (podaj %%) 2. ci którym sie nie powodzi zawdzięczają to (razem 100%): a. własnemu lenistwu, minimalizmowi i frustracji (podaj %%) b. układowi i układom, które promuja tylko wybranych (podaj %%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam potrzeby zastanawiania się nad takimi rzeczami. Rozsądne mi się wydaje pół na pół. W obu przypadkach. Wykształcenie nie koniecznie musi oznaczać że się komuś powodzi. Znam np człowieka, który skończył tylko podstawówkę a automatyzuje różne zakłady produkcyjne. A w czasach gdy Balcerowicz doprowadził do 24% bezrobocia, pracowałem w magazynach Office Depot, zdecydowana większość pracujących tam ludzi było po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobry balcerowicz
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy nie dobry. Żaden ekonomista nie potrafił mi wyjaśnić po co schładzał gospodarkę w Polsce. Nie słyszałem by zrobiono to w jakimś innym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polakotta
schładzał bo tego chciały określone grupy interesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowa kobieta
Dobrze, że z napisami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda autorskie
i z bledami ale zawsze to lepsze nic nic 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×