Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wnp

Z kobietą problemy w łóżku...

Polecane posty

Gość jedno pytanie
:):) w jaki sposób straciła... wygląd...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnp
Chętnie z nią porozmawiam, tylko pytam - jak? Nie chcę jej zranić, ani nie chcę żeby pomyślała, że się usprawiedliwiam... Zależy mi na tym, żeby zrozumiała w czym problem i żebyśmy wspólnie starali się to jakoś naprawić... Boję się właśnie tego, że ona seksu zwyczajnie nie lubi... Że wmówiono jej, że jest zły i trzeba się go wstydzić. Czy to można jakoś zmienić? Jelena -> nie krępuje się, przebiera się przy mnie bez problemu, ze wspólnym prysznicem też nie ma problemu. Co do wypowiedzi podszywaczy -> /ignore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam zaraz bym taką kopnął w duupę. :O i jeszcze psami poszczuł. :P I bynajmniej nie chodzi tu o to jak często rozkłada nogi, tylko jak pastylkową jesteście parą. :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Że wmówiono jej, że jest zły i trzeba się go wstydzić. Czy to można jakoś zmienić? " Jeśli w tym byłby problem to wydaje mi się, że to jeszcze nic strasznego, bo seksuolog by pomógł, tylko problem byłby z zaciągnięciem jej do niego ;) Była wychowana konserwatywnie i bardzo po katolicku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnp
Ona nie straciła wyglądu - jest piękna, atrakcyjna, faceci podrywają ją na ulicy, w sklepie, pociągu, gdziekolwiek. Po prostu wmawia sobie, że nie podoba mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnp
I od tego jej gadania zaczynam sie powoli przychylać do jej zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TY ...... . . . . . . .
TO JA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm.....to spróbuj tak pewnego dnia przygotuj jakias niespodzianke typu romantyczy wieczór :D baby miękna od razu ;D zapal swieczki zrób nastrój poglaszcz ja tu i tam ;) przytul powiedz "chce zebys wiedziala ze jestem dla mnie ogromnie wazna " i powiedz ze wydaje ci sie ze ma blokade jakas itp itd i powiedz ze zalezy ci na niej bardzo i chcesz wiedzic ..aha powiedz ze moze ci ufac i na koncu dodaj ze boli cie to ze kochacie sie tak rzadko (a przeciez seks to uzupelnienie milosci );) i powinna sie otworzyc z babami czasem jak z jajcem ;D dobrze ze ja nie mam takiego problemu ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO TY ......
:( co Ty mi robisz...he dawno się nie widzieliśmy...chociaż "laska/piękna" jesteś... dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie teraz jesteś
:) bo może blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś szczęśliwa
? teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po opisuj trochę
do wnp: jaki to typ kobiety z wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wróbla kanarka nie zrobisz choćbyś nie wiem jak się starał , poprostu to taki typ kobiety dla której seks może się nie liczyć i wątpię , że kiedykolwiek to się zmieni .. więc sam musisz zdecydować jak chcesz żyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skad to jest hmhmhmmh
nie odpowiedziales - czy ona w ogole miewa z Toba orgazmy?? czy seks sprawia jej przyjemnosc czy tylko rozklada nogi i patrzy w sufit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnp
Facet tak naprawdę nigdy nie może mieć pewności, czy miewa czy nie miewa orgazmów ;-) Z tego co wiem i na ile ja znam - tak, ale nie za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zapytaj ją dlaczego tak się dzieje, ale nie naciskaj, bo w ogóle zamknie się w sobie. Próbuj, pytaj itd. Dopiero później powiedz jej, ze też masz potrzeby, bo jeżeli od tego zaczniesz to wyjdziesz na egoistę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze choć piękna
DŻORDANA JAMES lubie fałdki...;) fałdki...ale nie więcej niż dwie. A ty ile masz ..f...fałdek:P :{- to stydliwa choć otwarta na wszysto:P zależy z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba tez pomyśleć o tym, że nie każda ko0bieta miewa orgazm podczas każdego stosunku i taka jest prawda, że przyczyny mogą być różne. Wiele kobiet cierpi choćby na anorgazmię zazwyczaj nie mając tej świadomości i wynika z tego wiele problemów. Ja proponuję wizytę u seksuologa, a jeżeli taka diagnoza by się potwierdziła, to bardzo dobrze takie schorzenie leczy Lady Laser - medyczny laser, który pobudza, a w zasadzie biostymuluje waginę. To pomaga i można się w bardzo łatwy sposób pozbyć takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonas
a bierze tabletki? ja jak bylam mlodsza to unikalam seksu bo mimo zabezpieczenia balam sie starsznie ciaży ;) ale jesli bierze tabletki bo moze to przez nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damski Krawiec
WNP! W zasadzie uzyskałeś podręczne menu rozwiązań twojego problemu w poście Naczelnego Chama Kafe, od razu, pierwszego dnia. Życzę ci, aby głównym z twoich noworocznych postanowień było bezzwłoczne zakończenie tego żałosnego "związku". Jak chcesz spojrzeć w "szklaną kule" i zobaczyć co cię czeka jeśli tego nie zrobisz - zajrzyj na forum (Brak) Seks(u) w Mąłżeństwie na gazeta.pl - może te matrymonialne horrory uświadomia ci w co sie pakujesz. Takie upośledzone seskualnie samiczki powinny sczeznąć bezpotomnie w klasztorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks tarapaty w sypialni? Jeśli Twoje życie seksualne daleko odbiega od ideału i jesteś gotów/gotowa o tym porozmawiać, zgłoś się do programu TV. Bolesne stosunki, brak ochoty na zbliżenia, wytrysk przedwczesny/opóźniony, fanaberie partnerki/partnera, którym trudno sprostać, zdrady, pochwica, wczesna menopauza - to tylko niektóre z proponowanych tematów. Poszukuję otwartych, wygadanych osób z całej Polski. Program, prowadzony w przyjaznej atmosferze, ma w założeniu przełamywać stereotypy i podpowiadać widzom, jak czerpać radość z intymności. W razie potrzeby, umożliwiamy charakteryzację na czas nagrania. Zgłoszenia i dodatkowe informacje: monikachobotow@formacjatv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja na twoj miejscu razczej bym sie rozstal z ta kobieta bo po slubie bedzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×