Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wspolpraca mojego meza

Gdzie w internece kupic fajne ubranka dla dzieci?=

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam ubranka losan na www.smoczus24.pl dobra cena i jakość i są śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soena
Zamówiłam ostatnio na kolalik.pl tak jak polecaliście. Rzeczy fajne i z tego co widzę to rzeczywiście fajnie uszyte. Wzięłam spodenki i 2 koszulki. Wyglądają na solidne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamPrzedzialek
I są - ja mam od nich spodenki i bluzę. Fasony sa ładne, bardzo ładne, ale ważne, że ciuszki praktycznie w ogóle się nie spierają. Zresztą fajne jest też to, że są one szyte w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a H&M ma ubranka dla maluszków? teraz taki szał na ten sklep, bo otworzyli możliwosc kupna wlasnie online. do 19 kwietnia jest darmowa dostawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnulaMartula
Też skusiłam się na zakup w sklepie Kolalik. Właśnie przyszły ubranka :) prezentują się na prawdę łądnie. Materiał wydaje siębyć dobry. Jestem bardzo ciekawa czy rzeczywiście będą się tak łądnie prać. zobaczę i na pewno dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HNi
jakoś h&m robiony w chinach przez małe chińskie dzieci mnie nie przekonuje :< wolę fińskie rzeczy bo są znakomitej jakości, bejbuchna moja w wieku lat pięciu rozcierała wszystkie spodenki na miazgę upadając z radością aż trafiłam na taką firmę "reima" w makowapanienka.pl h&m ogólnie nie robi jakościowo dobrych rzeczy, ani dla dorosłych, ani dla dzieci. Nie wiem czy w ogóle przeszłoby mi przez myśl założenie małej ubrań ładnych ale z trującymi i uczulającymi barwnikami :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigwoman
co do makowejpanienki to też tam kupowałam, tyle że bandamkę przed wyjazdem nad wodę. przyszła taka barwiona, że bałam się, że farbę puści w wodzie ale na szczęście bardzo długo kolor się trzymał nieruszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem, weszłam z ciekawości na tą makową panienkę i tam jakaś masakra jest, zwłaszcza cenowo. I niech mi nikt nie mówi, że jakość dobra, bo jak widzę z czego są uszyte np sukienki, to lepiej nie mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dotarły do mnie ubranka z smoczus24 i faktycznie są naprawdę śliczne, mam parę rzeczy z H&M i te ze smoczusia24 wyglądają zdecydowanie lepiej, mogę polecić z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję ciuszki stacjonarnie, u swojej ulubionej Pani. Fajna jest, zawsze cos podpowie co jak się nosi i co najlepsze jeszcze nigdy nie pomyliła się w doborze czapeczki czy body. Nie muszę jeździć do żadnych galerii, tylko idę na spacer i juz jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka 67
Całkiem sporo jest sklepów, które oferują odzież w rozsądnych cenach i fajnej jakości. Wystarczy poszperać trochę i popytać innych mam więc nie przesadzajmy. Na przykład ostatnio kupowałam na kolalik.pl. spokojnie można znaleźć tam ubrania dla dzieci do 10 roku życia, a są z tego co widzę dobrej jakości, z grubej bawełyny, solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam nowy sklep www.ono.sklep.pl. Polska odzież, sprawdzeni producenci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne ciuszki dla maluszków są w sklepie www.ono.sklep.pl - głównie z Pinokia. Sprawdzona jakość, bardzo staranne wykończenie, nienachalne wzornictwo i atrakcyjne ceny. Można zestawiać fajne kompleciki. Szczególnie podobają mi się dodatki na główkę - czapeczki, chusteczki, opaski. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HoneyBursztyn
ja tez wariuję na punkcie tych słodkich opasek na głowę dla dzieciaków :) ale kupuję w miejscu sprawdzonym przez moją siostrę, raczej nie ryzykowałabym czegoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja polecam www.smoczus24.pl mają śliczne ubranka dla najmłodszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o sieciówki to najczęściej kupuję w h&m, a z takich mniejszych to na stronie www.prettykids.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję w internecie. Szybciej i taniej :) jakiś czas temu sprawdziłam firmę kolalik i póki co tam zamawiam :) na prawdę fajne ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puczka
A jak z jakością tych ubrań? Słyszałam, że kolalik jest polską firmą i ma się całkiem nieźle. Ciekawa jestem czy dobrze się piorą i z czego te ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanceea
Polecam bardzo przyjemny sklep Kolalik. Ja corci mojej tam sporo kupuje rzeczy. Ubrania maja ladne: czy to bluzy czy jakies narzutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukacie inspiracji , gdzie kupić ciekawe ubranka dla dzieci polecam blog http://kreacjadnia.pl , tam znajduję dużo ciekawych adresów internetowych o których nie maiłam pojęcia .Polecam. Aaa jest tez fajny sklep mofflo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja preferuję ubranka wyprodukowane w Polsce, mam pewność, że spełniają normy jakościowe i bezpieczeństwa. Bawełna dobrej jakości, bezpieczne barwniki, a przecież tkanina ma styczność ze skórą naszego dziecka. Podobają mi się ubranka z firm Dany i Pinokio, znalazłam też sklep, który oferuje je w dobrej cenie. Na dostawę nie trzeba czekać, wystawione towary mają w magazynie. Polecam www.ono.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinakiers
Chwalę sobie produkty, które kupuję a nie tylko wypisuję krytykę w kierunku tych rzeczy, których w życiu na oczy nie widziałam i innym też radzę! Wolę wydać te kilka złotych więcej na www.makowapanienka.pl na przykład na kurteczkę reimy, żeby później nie mieć problemu, że tu coś żle tu nie tak. A jak mała wyrasta to można bez problemu sprzedać, bo wygląd nadal świetny, nie spierają się rzeczy. Wydać kilka złotych mniej to nie sztuka, ale wtedy nie ma co liczyć że coś się zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaasiulaa
Ja polecam http://www.kolalik.pl/index.php? super sklep. Szyją w Polsce z polskich materiałów. Bardzo dobra jakość, nadruki się nie spierają. Sprawdzony sklep! gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×