Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A.P

Rozwód

Polecane posty

Gość najlepiej kupić
dobrej jakości piłę i ciąć wszystko na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płacący
Wchodzicie jednocześnie do pokoju i kto-co-złapie-to-wynosi. Chwyty dozwolone: - plucie - drapanie - obelgi Chwyty niedozwolone: - kopanie po jajach - szarpanie za włosy Powodzenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam że trzeba sporządzić jakiś protokół tylko nie bardzo wiem jak go napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale o jaki podział nieruchomości Ci chodzi, bo napisałas bez sensu podział po rozwodzie? wyodrębnienie części nieruchomości i ich podział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
mąż koleżanki(kilkanaście lat w małżenstwie) napisał jej na kartce odręcznie to, co jej dał( starą lodówkę, ławę i kilka innych rzeczy które przywiózł jej do wynajętej klitki) ona pokwitowała, napisała mu odręcznie że nie rości pretensji i tyle. Potem podobno przedstawil to notariuszowi. To był warunek męża by obyło się bez szarpania dziecka po psychologach sądowych . Koleżanka dopiero teraz, po kilku latach od rozwodu żałuje , że nie zabrała z domu jakichś osobisytch pamiątek, świadectw i dokumentów. Więc załatw to na piśmie i przemyśl dobrze, co chcesz wziąć, bo jak się rozejdziecie to nie będzie sentymentów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę.Chodziło mi o podział ruchomości czyli wszystkiego co znajduje się w domu garażu piwnicy itd a konkretnie jak ma wyglądać takie pismo czy wystarczy napisać co on bierze co ja czy trzeba określać wartość tych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
no, zwlaszcza że ma piękny dom , którego się wspólnie dorobili.. ale lepiej dowiedz się dokładniej , może u notariusza jak to powinno wyglądać. I dobrze przemyśl, czy aby warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, nieruchomości, sorki, przez roztargnienie sobie chyba przeinaczyłam u mnie podzial majątku był razem ze sprawą rozwodową, na jednym posiedzeniu do pozwu byl dołaczony wniosek o podzial majątku, gdzie był ten majątek wyliczony razem z kwotami - wartościami poszczególnych rzeczy, szacunkowymi typu: żelazko - 100 zł komplet mebli - 2 000 zł itd potem był podział, że "Postanawiamy zgodnie podzielić ww. majątek w ten sposób, że p. XXX bierze:" i tu wyliczenie, co dla mnie, i tekst "reszta przypada p. YYY". Na koniec byla jeszcze jakas regułka, że podzial jest zgodny i ostateczny i coś tam jeszcze, nie pamiętam Śmieszne to, tym bardziej, że to byla zupełna bzdura, ale eks oczywiście chcial się zabezpieczyć, żebym od niego nie daj boże czegokolwiek nie chciala z naszego wspólnego dorobku zresztą. Wzięłam tylko swoje rzeczy osobiste, wliczając w to biurko i komputer. Pomyślałam, że niech się udławi tym żelazkiem i wypoczynkiem ;) Na sprawie rozwodowej sąd śmiał się z tego pod nosem, bo widac było z daleka, kto jaki jest, z nas obojga, ale przyklepał tekst i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeee, ewa
czego się wtrącasz, pytał cię ktoś ???????? Spadaj na pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×