Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaki szampon

jaki szampon przeciwlupiezowy jest dobry??

Polecane posty

Gość jaki szampon

od jakiegos czasu zauwazylam ze zaczal mi sie robic lupiez :O do tej pory uzywalam jakiegos zwyklego szamponu z pantene. slyzalam ze na lupiez podobno z ziaji dobry, a wy macie jakis sprawdzony ktore byscie polecily??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bryndziuś
masz łupież na włosach cipkowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selsun blue mój mąż używa go od wielu lat, próbował różnych specyfików ale tylko ten mu pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki szampon
a jakis dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMANTA21
Nizoral-najlepszy na łupież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki szampon
wiecej komentarzy jest przy nim negatywnych :P a ten z ziaji moze ktos stosowal? nizoral miala kolezanka i nie poleca :O jeju zeby tyle problemow z kupnem szamponu bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie kiedyś pomagał
Healing Shampoo Catzy of Poland, do kupienia w aptekach ale chyba zmienili skład i od czasu kiedy jest w nim parafina jakoś tak dziwnie zmieniło się także jego działanie w każdym bądź razie wypróbuj, może dla Ciebie okaże się skuteczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak sprawdzałaś te komentarze :D ale akurat więcej jest pozytywnych, poza tym może warto pójść do dermatologa skoro masz problemy z łupieżem. Nie wiadomo co jest jego przyczyną, więc nie każdy szampon ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocna_dłoń
a probowalas Head&Shoulders? mi pomaga od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczkkaaa
Jak dla mnie to wszelkie szampony dla dzieci ;) ale ja jeszcze używałam szczotki anty dandraff therapy z donegala, przeciwłupieżowa- jest świetna :) i nie mam łupieżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol chcecie tylko lask
napisze ci tak: wiekszosc ludzi myli łupież z uczuleniem. czasem jak przy uczuleniu łuszczy się skóra, to wtedy też się sypie. ale czy to na pewno łupież? dla mnie na łupież najskuteczniejszy jest szampon Catzy, i jego ci polecam, a jak już wyleczysz skórę głowy, to zadbaj o to, by używać produktów naturalnych, bez silnych detergentów takich jak SLS, SLES, ALS, ALES oraz najlepiej bez zbyt dużej ilości syntetycznych składnikow. mogę polecić ci szampony z firmy Alterra, sama mam delikatną skórę (również na głowie) i one się sprawdzają bardzo dobrze. pamiętaj, by odżywek nie kłaść na skórę głowy (o ile to nie maska na skórę głowy), unikaj też takich, które mają w sobie silikony (końcówka -cone w nazwie substancji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pierdol chcecie tylko lask
"mnie kiedyś pomagał Healing Shampoo Catzy of Poland, do kupienia w aptekach ale chyba zmienili skład i od czasu kiedy jest w nim parafina jakoś tak dziwnie zmieniło się także jego działanie" szampony Catzy są 2 rodzaje, być może trafiłaś na inny? jest czerwony i chyba zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Jeśli ma być dobry, skuteczny i sprawdzony to proponuję Pirolam. Zawiera cyklopiroks, który skutecznie leczy łupież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
Pirolam też mi pomógł. Supermarketowych czy drogeryjnych szamponów nie polecam, łupież to choroba i trzeba ją leczyć szamponem leczniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonaa88
kup Nizoral szampon leczniczy dostępny w aptekach nie musisz kupowac calej butelki a saszetki wystarczy jedna czasmi dwie i masz z glowy lupiez na dlugi dlugi czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka z góry
seboderm -mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
zwykły w żółtej to znaczy jaki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22ww
Według mnie najlepszy przeciwłupieżowy to eva medica z trikenolem. Kupuje zwykle przez internet, ale jest warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Squa-med... dostępny w aptece Drogi: 150 ml w cenie ok 40-50 zł Pomaga genialnie, przynajmniej w moim przypadku Jest wskazany nie tylko przy łupieżu, ale ogólnie przy schorzeniach skóry głowy. Polecony przez dermatologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferwwwwwwwww
Nizoral jest zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szampon nie jest niezbędny, wystarczy olejowanie skóry głowy olejkiem herbacianym rozporowadzonym np. w oleju winogronowym - świetnie wybija drożdżaki, a jak już szampon to najlepiej z czymś przeciwgrzybiczym np. ketokonazolem lub klimbazolem vide http://nplink.net/yPg1R6Qk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati2289
Zapytaj w aptece o szampony przeciwłupieżowe firmy Biovax. Pierwsze efekty już po pierwszym myciu, polecam naprawdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
a mnie pomógł zwykły H&S ,przyczepił się do mnie łupiez gdzieś na basenie i pierwsze co zrobiłam to kupiłam ten szampon i efekt był juz po tygodniu,tez nie wierzyłam i chciałam kupować nizoral w aptece. Używałam "przeciw wypadaniu włosów dla meżczyzn" zapach uniseks wiec bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×