Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jaki szampon

jaki szampon przeciwlupiezowy jest dobry??

Polecane posty

Gość Wyleczony
Generalnie słyszałem, że najlepsze szampony są z dziegciem. Ja zawsze używałem markowych szamponów HnS -łupież znikał, ale za chwilę wracał nawet jak myłem tym szamponem. Potem przerzuciłem się na te niby naturalne rosmanowskie za około 8 zł. Doświadczenia mam takie, że myślałem, że sobie głowę wydrapie. Potem przyszedł czas na to https://www.bionaturalfit.pl/Agafii-Szampon-przeciwlupiezowy-do-wszystkich-typow-wlosow-350ml-p11609. Myje tym już od chyba dwóch miesięcy i łupieżu nie ma i głowa też nie sędzi więc chyba warto polecić dlatego polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia22222
Witam serdecznie, Chcialam zapytac czy ktos stosowal moze szampon przeciwlupiezowy Gracja? Slyszlaam ze jest bardzo dobry. I jest to wznowienie szamponu Mariage? Czy ktos moze stosowal i moglby go polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seboradin jest bardzo skuteczny- na stronie Apteki pod Smokiem kosztuje mniej niż 30 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli do włosów i skóry tłustej to Selsun Blue (jest i do zwykłych). Dostępny w aptekach ok. 30zl za 200 ml. Mi uratował życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to dopiero kilku miesięczna kuracja Seboradinem Niger pomogły, nie dosc, że pozbyłam się łupiezu to i mam gęstsze włosy, już tak też nie przetłuszczają się i nie wypadaja https://seboradin.pl/pl/14-seboradin-niger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo zadowolona z pirolamu. Już po kilku pierwszych myciach widziałam poprawę. Naprawdę skutecznie zwalcza łupież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepszy jest pirolam dostępny w aptekach. Naprawdę skutecznie i szybko pozbyłam się dzięki niemu łupieżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafa44
najlepszym szamponem na łupież jaki stosowałam jest szampon Pirolam. Świetnie się sprawdza i daje radę usunąć łupież raz na zawsze. Mi wystarczyła kuracja czterotygodniowa i było po łupieżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motka33
co tu dużo gadać, dobrym szamponem jest Pirolam. Skutecznie walczy z łupieżem i dzięki niemu można się go pozbyć raz na zawsze. Mi tak pomógł i łupież już nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razka78
szampon Pirolam mogę polecić z czystym sumieniem :) stosowałam go ja i mój narzeczony, bo oboje nas dopadł łupież suchy i po 4 tygodniach używania tego szamponu problem zniknął. Nie ma już sypiących się wciąż z głowy drobinek suchego naskórka i swędzenia. Włosy są odżywione i ładnie się błyszczą, a przy tym dobrze rozczesują się na mokro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinaRu
Zdecydowanie mogę polecić Pirolam, który skutecznie eliminuje przyczyny i objawy łupieżu. Po miesiącu nie mam śladu po łupieżu i kolejny plus jest taki, że po umyciu nim włosy dobrze się rozczesują, a z natury mają tendencję do plątania się. I przyznam, że niewiele szamponów daje sobie z nimi radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeo

Wax Pilomax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Polecam Olamin PIlomaxu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×