Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inga7653

Mojemu chłopakowi staje penis kiedy się całujemy

Polecane posty

Gość Inga7653

Mam 16 lat, mój chłopak 18 i kiedy się całujemy z jezyczkiem to jemu staje penis. Zauważyłam że jego to zawstydza, mnie zreszta tez to krępuje. Czy to znaczy, ze on chce się ze mna kochać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhaaa
podniecasz go i byl by gotowy w ciebie wejsc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy że jest zdrowy
i prawidlowo rozwiniety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tyyyy
Heheh, to znaczy, że krótko ze sobą jesteście i jeszcze go podnieca zwykłe całowanie z języczkiem. Nie martw się, z czasem będziesz się musiała bardziej natrudzić, zeby uzyskać ten efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliCocoa
Mojemu tez staje jak się namiętnie całujemy, albo jak się na nim położe. W ogóle jak się z nim całuje to on tak jakby odpływa, sama nie wiem jak to określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdugduegd
no właśnie, chyba tylko na poczatku znajomości chłopak moze się tak szybko podniecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mllllll
wspolczuje waszym facetom ktorzy 'tylko na poczatku' szybko sie podniecaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belindda
to facet może się tak podnieca całe życie;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuuda
ja z moim jestem 10 miesiecy i nadal potrafie go rozpalic na dluugi czas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra bestia
A ja z moim jestem 2,5 roku i wystarczy mi moment całowania, a on już jest gotowy do akcji :P współczuje wam dziewczyny, jka musicie sie trudzić żeby facetowi stanął :D Inga7653 chyba niedługo stracisz dziewictwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julkaa33
to znaczy ze jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariooooooolakaa2334
wieeeeeeeeesz dam ci rade masz 16 lat a ja dziewictwo stracilam jak mialam 14 a moj chlopak wtedy mial 25 teraz mam 16 lat a on ma teraz 27 ale nie jestesmy razem byl ze mna 1 miesiac zaciagna mnie do lozka i ma inna a ja mam teraz 20 letniego faceta dzis sie spotykamy znamy sie 9 dni i bedzie chyba sex na pewno mialam juz 13 chlopakow przez 2 lata iiiiii pewniw bede po tym sexie z nim 1 dzien a potem poszukam drugiego od 22 lat do 28 musza miec wprawe ale nie byc za starzy no to koncze papapapapa zyczcie mi udanego sexu zreszta przychodzi za 3 godz musze sie wystroic mame i tate dawno wyszmacilam nie beda zwracac uwagi musze zaliczyc tez pare dziewczyn zaliczylam dopiero3 musze jakas zaciagnac do lozka no to papapappa choc moglbym jeszcze gadac ale zaraz przyjdzie wiec musze kupic sexsowna nocna koszule i sie umalowac chyba pojde do burdelu kaska i ta reszta sex papa milego sexsu szybko strac dziewictwo mowie ci a potem idz do burdelu moze sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chłopakowi staje fujarka to trzeba mu strzepać porządnie czy wy dziewczyny nie wiecie o tym następnym razem całujcie swych chłopów w kunta kinte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak droga założycielko tego forum i pytania staje mu bo chce cię pukać i huśtać prężnie zerwał ci już gwint po tylu latach całowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest normalne - ma do tego prawo. Tak reaguje na pieszczoty z tobą i nie ma w tym nic złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...aPL64

... ja też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miarosee

10 miesięcy to nie początki? Nie rozśmieszają mnie 😂 ile ty masz lat? 15?

2,5 roku to też początek - 3 lata trwa okres zakochania więc nic dziwnego że jest dalej napalony. Niech się wypowiadają dziewczyny 4 lata +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kiedyś jak byłem młodszy to mi stanął podczas całowania, potem dziewczyna ręką mnie pomacała po jajach i się spuściłem. Miło wspominam ten dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A tobie autorko co się robi podczas całowania, pierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×