Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marysia Saa.

Materac, a materac?

Polecane posty

Gość Marysia Saa.

Witam wszystkich! Szukam dobrego materaca. Przejrzałam ofertę producentów, byłam na Allegro i w sklepach z materacami. Koleżanka poleciła mi sklep http://www.jmbnet.pl ... Czekam na wasze opinie w sprawie materacy. Gdzie kupić, jakie są dobre, materace jakiej firmy macie u siebie? Będę wdzięczna za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arrriela
Słyszałam o tej formie. Moja kuzynka ma materac od nich i jest bardzo zadowolona już od długiego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam materac f. Hilding - dopasowujący się do ciała. Tylko koszt 1600 zł, ale dla kręgosłupa skarb!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia899
Polecam Ci szukać materaca w tym sklepie internetowym: http://materace-dla-ciebie.pl Mają bardzo duży wybór, szczegółowe opisy, pomoc konsultanta w wyborze materaca i co według mnie jest ważne już ponad 3000 pozytywnych opinii na Allegro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kindzia

idealne materace sa wlasnie w sypialniaplus.pl - bardzo dobry i spory wybór! ja jestem zadowolona - poradzili i dostarczyli pod drzwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajuszka4894

Jeśli szukacie dobrego antyalergicznego materaca dla swojego dziecka to materac lateksowy antyalergic covers model ml1 bedzie dobrym wyborem. Posiada pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie plus ma właściwości antygrzybiczne i antybakteryjne. Warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli89

Ja też myślę nad zmianą materacy u Siebie w domu. Dzieci i my mieliśmy w jednym czasie kupowane materace w komplecie z łóżkami, przydało by się nowe kupić. Widziałam ciekawe propozycje w krolmateracy.pl . Może ktoś z was kupowała tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Właśnie też jestem na etapie wymiany. A materace senactive? Mają kolekcję dla dzieci. Podobno są bardzo dobre. Wyglądają na takie profesjonalne a nie zwykła gąbka: https://senactive.pl/products-category/dla-dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę materaca

Super że ktos pisze o dzieciach podpisując sie moim imieniem. Już mi się sąsiedzi dobijają od 10.02, bo przecież nie ma innej Aliny na świecie. A juz miałam chwilę spokoju. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka
Dnia 6.09.2019 o 09:26, Gość poli89 napisał:

Ja też myślę nad zmianą materacy u Siebie w domu. Dzieci i my mieliśmy w jednym czasie kupowane materace w komplecie z łóżkami, przydało by się nowe kupić. Widziałam ciekawe propozycje w krolmateracy.pl . Może ktoś z was kupowała tam?

Ja kupowałam materac kieszeniowy Hilding Pasodoble jestem z niego zadowolona. Sklep ma naprawdę ofertę szeroką, a do tego wszystkiego dobre ceny i obsługę, która potrafi doradzić w wyborze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcę materaca

No i juz mam pod oknem 3 białe vany a wczoraj przed północą dzwonił na domofon rzekomy dostawca pizzy której nie zamawiałm. Już drugi raz. Bo jakaś ... napisała pod moim imieniem że ma dzieci. Oby twoje dzieci były tak prześladowane jak ja ty świnio. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś wybór był łatwiejszy, teraz jest cała masa przeróżnych materacy, ale to dobrze, na pewno dobrze dla naszego zdrowia:) Jak już wybierać materac to na pewno taki, który zapewni zdrowy, komfortowy sen. Ja postawiłam na materac z firmy Art Medic i bardzo sobie chwale. Mają oni sporo materacy leczniczych, idealnych właśnie dla osób, które nie najlepiej się wysypiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o materace, to moim zdaniem warto jest zwrócić uwagę na materace robione na zamówienie np. https://godre.pl/materace-na-wymiar/materac-170x200-cm-do-lozka-do-spania . Dużą zaletą takich produktów jest to, że podczas ich projektowania, zostają wykorzystane wszelkie indywidualne preferencje klienta. W ten sposób otrzymujemy produkt ściśle dopasowany do naszych potrzeb i z reguły bardzo komfortowy. Taki materac nie jest też zbyt twardy ponieważ wykonawca bierze zawsze pod uwagę masę ciała klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłam w sypialniaplus.pl materac i jestem bardzo zadowolona  zakupu. Bardzo wygodny, komfortowy i daje ulgę plecom! jest bardzo ok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam materac lateksowy HetmanAqua z Sembelli.  Jesteśmy z mężem zadowoleni z wygody I komfortu snu, a przede wszystkim z jego właściwości antyalergicznych. Zdejmowany pokrowiec daje też możliwość częstego prania i utrzymania go w czystości, co dla nas też jest b. ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam materac hybrydowy Comfeel. Siedem stref twardości i wkład ze sprężyn kieszeniowych i pianki wysokoelastycznej daje bardzo dobre podparcie dla ciała przez co śpi się bardzo fajnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego materaca, a u nich uzyskałem profesjonalną pomoc. Jeżeli są tutaj osoby, które planują zakup nowego materaca, to polecam Wam sprawdzić strone https://drewnianymebelek.pl/materace-lublin/ , gdzie ofertę sklepu internetowego, w którym znajdziecie najróżniejsze materace, dostosowana do najróżniejszych potrzeb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×