Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalia2010

3-letnia córka jeszcze nie mówi

Polecane posty

dla mnie to duży problem bo moja 3-letnia córka jeszcze nie mówi ,wszyscy powtarzaja poczekaj ma czas .Ale ja boję sie .Byłam już u lekarza ale kazał jeszcze pół roku poczekać ,bo mama i tata mówi.Boję się coś przegapićżeby nie było za pózno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska co ma ktoska
mowi tylko mama i taka? a w jakim wieku zaczela mowic wlasnie mama i tata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b1eata
dziecku znajomej logopeda i psycholog zalecili udawanie dzwiekow przedmiotow czy odglosow zwierzat idzie to tak miau-kotek cici hauhau-piesek cykcyk-zegarek brum brum-samochod i nic to nie daje chyba trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój synuś też 3-latek
mało mówił do czasu gdy nie poszedł do przedszkola. Zaczął chodzić od połowy marca br i powoli zaczął mówić. A teraz gdy po wakacjach poszedł do nowej grupy to już w ogóle przez te parę miesięcy rozgadał sie że szok. Towarzystwo dzieci i Pań które nie rozumieją wszystkiego co mówi po swojemu dziecko sprawiło że chcąc nie chcąc musiał zacząć gadać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóż moja córka ma siostrę i kilk u kuzynów,w naszym domu wciąż są dzieci i koleżanki starszej córki,mała się z nimi bawi ale co do mowy nic się nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn ma 3 latka i tez mało mówił byliśmy u logopedy gdy syn miał 2,6 i tak jak tobie powiedziała ,żeby czekac.Teraz syn powtórzy za nami już wszystko tyle że jeszcze nie wyraznie ale są już postępy wiec mysle ze trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mn88
No ja bym już była mocno zaniepokojona. A rozumie co się do niej mówi, wykonuje polecenia, pokazuje wymieniane przedmioty, ogląda obrazki w książeczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalia, ja też bym się bała, że coś przegapię. Nie polegaj na opinii jednego lekarza. Nie byłaś u nikogo więcej? Umów się do 2 czy 3różnych. Tu prywatnie, tam na NFZ. Nie czekaj! Dla własnego spokoju... I dla dobra dziecka. A jeśli lekarz ci powie, że to "norma" to zmień lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja znam dziecko które do 4
roku bardzo mało mówił a potem zaczeła dużo mówić, i nie chodziło do przedszkola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
moja córcia zaczeła mówic jak miałą 3,5 roku tez sie martwiłam, ale jak juz zaczeła to buzia jej sie nie zamyka, u Twojej bedzie pewnie tak samo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a Ty auorko mówisz
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjghjk
moja córka do 2 lat nie mówiła zupełnie nic, jak skończyła 2 latka zaczęła w ciągu 2 tygodni mówić całymi zdaniami, więc się nie przejmuj, przyjdzie na nią czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgjghjk
z tym, że ja mówiłam do niej jak do człowieka, a nie debila, bo zwroty, bum bum, ajći ajci i zdrobnienia nie brałam pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakim*
ja znam dziweczynke ktora majac 3,5 rok nie mowila prawie nic teraz ma 7 lat i nikt nie moze juz sluchac tej gaduly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×